Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE PAŹDZIERNIKOWE WYDANIE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Inspirujące wnętrza

Ponadczasowy wystrój w pierwszym własnym mieszkaniu

Ponadczasowo, bez oglądania się na najnowsze trendy, prosto i przyjaźnie. Tak projektantka Agata Melerska urządziła swoje pierwsze mieszkanie.

Zobacz więcej
Przepych i prostota - przepis na przytulne wnętrze

Surowe blaty na tle barokowej tapety. Eleganckie, niemal pałacowe żyrandole, a pod nimi prosty stół i krzesła - każde z innej bajki. A jednak wszystko w tym wnętrzu wygląda jak wyrafinowany, starannie dobrany komplet.

Zobacz więcej

Jasne, wysokie, słoneczne - mieszkanie jak przystań spokoju

Jasne, wysokie, słoneczne. Takie jest gdańskie mieszkanie pary znanych restauratorów i ich synów. Właśnie tu znajdują wytchnienie po pracy w swojej popularnej i gwarnej włoskiej restauracji.

Zobacz więcej
Mieszkanie w kamienicy w Rembertowie

Gdy na świat przyszły bliźniaczki, Aneta i Krzysztof zapragnęli zamienić wynajmowane mieszkanie na coś większego - koniecznie w starej kamienicy, najlepiej w sercu Warszawy. Zaprzyjaźniony pośrednik trzy razy im powtarzał, że mieszkanie, o jakim marzą, znalazł w Rembertowie, ale Aneta nawet nie chciała słyszeć o wyprowadzce poza centrum. Na szczęście intuicja podpowiedziała jej, by zmieniła zdanie.

Zobacz więcej
Mieszanie stylów - eklektyczny wystrój mieszkania w Gdańsku

Lubi mieszać style, zestawiać kontrasty, łączyć wzornictwo bliskowschodnie z ikonami nowoczesnego designu. Tak projektuje dla innych, ale i dla siebie. Jej gdańskie mieszkanie jest dowodem na to, jak Lucyna Kołodziejska lubi mieszać... we wnętrzach.

Zobacz więcej

Soft loft, czyli eleganckie mieszkanie z industrialnymi akcentami

Czy kolumna z trawionej stali, surowa, niczym przeniesiona wprost z hali maszyn, może być ozdobą eleganckiego salonu? I czy wielki płat czarnej blachy może okrywać ścianę przytulnej sypialni? Jak najbardziej! W stylowym mieszkaniu sprawdzą się i nietypowe materiały, i zaskakujące rozwiązania. Oto dowód.

Zobacz więcej
Krakowskie mieszkanie z amerykańską duszą

Jagoda, właścicielka mieszkania, wyjechała z Polski ponad 30 lat temu. W Krakowie stworzyła sobie mały azyl, bo, jak mówi, zostawiła tu swoje serce.

Zobacz więcej
Vintage, plakaty i kolory w 3-pokojowym mieszkaniu

Plakaty, vintage, kolory - Ania wiedziała od początku, że to one zdefiniują wnętrze. Dziś już nawet nie wspomina poprzedniego mieszkania, gdzie oczekiwania wobec czterech ścian miała, jak mówi, nieuświadomione. Kiedy zaczęła nad nimi pracować, stwierdziła, że prościej będzie mieszkanie po prostu zostawić, niż odmienić.

Zobacz więcej
Nowoczesna architektura - nowoczesne wnętrza

Ta historia, jak większość opowieści o skąpanych w zieleni, wygodnych domach rodzinnych, zaczęła się od pięknego marzenia o ucieczce z wielkiego miasta...

Zobacz więcej
Nowojorskie inspiracje w przytulnym wnętrzu

Przytulne, choć pełne loftowych odniesień - takie jest sopockie mieszkanie Artura. Poza nowojorskimi inspiracjami, szczególny charakter nadają mu oryginalne przedmioty oraz kolekcjonowane przez właściciela nowoczesne polskie malarstwo.

Zobacz więcej

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Najnowsze trendy w kuchni

We wzornictwie kuchni zauważamy odbicie ogólnego trendu na aranżowanie wnętrz w bardziej luksusowym stylu, ciemniejszej kolorystyce ... czytaj dalej

Porozmawiajmy o kuchni marzeń

Kuchnia - centrum domowego wszechświata. Tu, w gwarze, który towarzyszy wspólnemu przygotowaniu posiłków, lub przeciwnie – w ... czytaj dalej

Steruj oknami, drzwiami oraz roletami za pomocą smartfona

Zamknij oczy i wyobraź sobie dom, który informuje Cię o otworzeniu okna w trakcie urlopu, otwiera drzwi gdy wracasz z ciężkimi ... czytaj dalej

Efektownie pod stopami

Drewno, panele, wykładzina? A może płytki ceramiczne? Która podłoga będzie najlepsza…Ta najpiękniejsza! Przy wyborze kierujmy się nie tylko wadami i zaletami konkretnego rozwiązania. ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe