Ulubiony kiosk NOWY, STYCZNIOWY NUMER W SPRZEDAŻY Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Zadaj pytanie projektantowi wnętrzRegulamin udzielania porad
Nasz ekspert bezpłatnie doradzi Ci, jak funkcjonalnie rozplanować mieszkanie, przestawić meble, dobrać kolory i dodatki do wnętrza. Każdemu czytelnikowi przysługuje jedna porada.
Przepisz kod z obrazka
Zmień obrazek

Porady projektanta

Kuchnia otwarta na salon

Proszę o pomoc w aranżacji salonu z otwartą kuchnią. Wszystkie okna są od podłogi aż do sufitu. Jak funkcjonalnie ustawić sprzęty w kuchni (piekarnik w słupku, płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka) oraz jak zaaranżować salon, by znalazło się w nim miejsce na jakiś regał lub półki na książki? Zależy mi na tym, by w pomieszczeniu znalazło się miejsce na wyspę oraz rozkładany stół.

Zobacz więcej
Aranżacja przechodniej kuchni

Proszę o podpowiedzieć, jak urządzić przechodnią kuchnię. Chciałabym, żeby było jak najwięcej szafek i stół, przy którym zmieszczą się 4 osoby.

Zobacz więcej

Dodatkowy pokój kosztem kuchni

Chciałabym przenieść kuchnię do salonu. Zależy mi na wygospodarowaniu dodatkowego pokoju. Czy jest to możliwe w tym ustawieniu? Czy salon nie będzie zbyt mały? Jak ustawić meble (chętnie z wyspą)? Proszę o poradę.

Zobacz więcej
Meble w przechodniej kuchni

Potrzebujemy rozplanować kuchnię, która ze względu na wcięcie przy kominie, wejścia z dwóch stron oraz małe rozmiary sprawia, że nie mamy na nią pomysłu. Kuchnia musi pomieścić oprócz szafek, kuchenkę, lodówkę, zlewozmywak oraz małą zmywarkę (45 cm), najlepiej pod zabudowę. Możliwe jest przesunięcie wejść do kuchni. Prosimy o poradę.

Zobacz więcej
Kuchnia w domku jednorodzinnym

Jak rozmieścić sprzęty i szafki w kuchni? Kuchnia jest otwarta na salon i ma wymiary 233 x 313 cm. Okno jest wysoko, ewentualna bateria zlewozmywakowa nie będzie przeszkadzała w tym miejscu. Lodówka i płyta muszą zostać tak jak w projekcie. Zależy mi na umieszczeniu jeszcze zmywarki 60 cm, piekarnika na poziomie blatu kuchennego i wbudowanej kuchenki mikrofalowej.

Zobacz więcej
Niewielki aneks kuchenny

Kuchnia jest dosyć wąska, chciałabym aby była ona funkcjonalna. Zależy mi aby zmieścił się wszystkie sprzęty (piekarnik, mikrofalówka oraz przede wszystkim zmywarka). Bardzo mi się podoba do samego sufitu oraz zabudowa piekarnika i mikrofali w słupku. Czy jest możliwość wykonania takiej zabudowy?

Zobacz więcej
Obszerna kuchnia

Proszę o poradę w zaprojektowaniu funkcjonalnej kuchni. Chcę, aby znalazła się tam wysoka zabudowa z piekarnikiem, zmywarka, stół z krzesłami i dużo miejsca do przechowywania. Jeśli chodzi o wodę - w tej chwili znajduje się ona na ścianie o wymiarach 3,80 przy drzwiach. Nie ma jednak problemu, aby była również przy ścianie z oknami. Podobnie z gazem, choć rozważamy kuchnię indukcyjną

Zobacz więcej
Funkcjonalna kuchnia

Moim problemem jest nieustawna kuchnia. Piekarnik powinien znajdować się przy kominie. Marzy mi się też wysoka zabudowa przy jednej ścianie. Proszę o poradę, jak wszystko rozplanować, by było funkcjonalnie.

Zobacz więcej
Meble i sprzęty w małej kuchni

Pod oknem jest kaloryfer, we wnęce zlewozmywak. Myślimy, żeby w tym miejscu zrobić słupek ze zmywarka, piekarnikiem i mikrofalówką. Przydałby się też blat do przygotowywania posiłków. Proszę o poradę.

Zobacz więcej
Rozplanowanie podłużnej kuchni

Proszę o pomoc w rozplanowaniu kuchni. Zależy nam na wyspie kuchennej, jednak nie jesteśmy pewni, czy uda nam się ją umieścić w tym wnętrzu.

Zobacz więcej

Marta Święcka
Projektant wnętrz
Marta Święcka
Architekt wnętrz, właścicielka pracowni projektowej MS Projekt. Tworzy oryginalne aranżacje, bazując na indywidualnym podejściu do klienta i dbałości o funkcjonalność proponowanych przez siebie rozwiązań.

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Newsletter CzasnaWnetrze.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
3-miesięczna e-prenumerata GRATIS!
Zapisz się na bezpłatny newsletter CzasnaWnetrze.pl,
a dostaniesz prezent!
3 numery
"Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej otrzymasz całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Najświeższe trendy w aranżacji wnętrz, nowości ze świata designu i rynku, praktyczne porady, jak mieszkać piękniej
i wygodniej, najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze" oraz informacje o rabatach, promocjach i konkursach.
x
Zamknij okno
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
3-miesięczna e-prenumerata GRATIS!
Zapisz się na bezpłatny newsletter CzasnaWnetrze.pl, a dostaniesz prezent! 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej otrzymasz całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
- najświeższe trendy w aranżacji wnętrz;
- nowości ze świata designu i rynku;
- praktyczne porady, jak mieszkać piękniej
i wgodniej;
- najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze" ;
- informacje o rabatach, promocjach
i konkursach.
Zapisz się do newslettera
Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe