Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ WAKACYJNE WYDANIE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Inne pomieszczenia

Schody, balustrady, daszki

Schody

Atrium System

Atrium jest polską firmą powstałą w 1993 roku z połączenia dwóch dziedzin: architektury i technologii. Produkty marki Atruium są wytwarzane w Polsce i doceniane w wielu miejscach na całym świecie.

Posiadamy przedstawicieli w kilkunastu krajach, dostarczamy też do dużych sieci marketów budowlanych: OBI (Polska, Rosja, Węgry), NOMI (Polska), Castorma (Polska), Baucenter (Rosja), Epicentr (Ukraina), Brico Depot (Polska), Leroy Merlin (Rosja).

Kilkanaście lat doświadczenia i zaangażowania sprawiło, że w swojej branży znajdujemy się w europejskiej czołówce.

Proponujemy następujące typy produktów: schody, balustrady, daszki, oraz inne, wykonywane na indywidualne zamówienie, konstrukcje stalowe.

Schody Atrium

  • schody modułowe Atrium: konstrukcja składa się z powtarzalnych elementów, możliwych do zamontowania w układzie prostym, skręcającym lub z zabiegami. Przeznaczone są przede wszystkim do montażu wewnątrz budynków.
  • schody kręcone Atrium: konstrukcja oparta jest na jednym trzonie nośnym, możliwa do wykonania na planie koła lub kwadratu. Przeznaczone zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
  • schody proste Atrium: oparte są na belkach bocznych lub znajdującej się pod stopniami konstrukcji nośnej. Mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nowością kolekcji są schody oparte o konstrukcję z aluminium.

Wszystkie schody Atrium  są malowane proszkowo, istnieje ponadto możliwość ich ocynkowania (do zastosowania na zewnątrz), a na indywidualne zamówienie produkujemy schody ze stali nierdzewnej. Stopnie mogą być wykonane z drewna, szkła, stali gładkiej lub ryflowanej oraz kratownicy. Każdy z kompletów posiada możliwość zamontowania dowolnej balustrady z kolekcji Atrium.

Balustrady Atrium

Systemy balustrad Atrium produkowane są ze stali malowanej proszkowo, nierdzewnej oraz aluminium; ich wypełnienie mogą stanowić płyty szklane, nierdzewne pręty podziału, poliwęglan, aluminiowe lub stalowe pręty (okrągłe lub o przekroju kwadratowym), a także inne materiały zgodne z życzeniem klienta. Balustrady Atrium znajdują zastosowanie jako balustrady schodów, balustrady antresoli, balkonowe, etc.  Są bardzo łatwe w montażu.

Daszki Atrium

Daszki Atrium to autorska kolekcja daszków doskonale komponujących się z fasadą każdego budynku. Mogą być wykonane ze stali malowanej proszkowo lub nierdzewnej, kryte poliwęglanem lub szkłem. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed deszczem i śniegiem zarówno nad wejściami do domów prywatnych, jak też budynków komercyjnych.

Najwyższa jakość naszych produktów została potwierdzona atestami i certyfikatami wydawanymi przez renomowane instytuty i ośrodki naukowe (TUV, ITB, NOT), a także wieloma nagrodami.

Odsłon artykułu: 5180
Galeria zdjęć
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium

Salon CnW

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Rolety pełne pasji - skrojone na miarę Twoich okien

Początek lata to idealny moment by zadbać o odpowiednie przysłonienie intensywnego światła dziennego ... czytaj dalej

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe