Ulubiony kiosk MAJOWE WYDANIE - PRZEJRZYJ ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Inne pomieszczenia

Stąpając po szkle

Schody

Tierspol

Schody to nie tylko element czysto funkcjonalny. Mogą zupełnie odmienić wnętrze, nadać mu charakter, a nawet odegrać w nim pierwszoplanową rolę. Bardzo efektownym i niebanalnym rozwiązaniem są schody całoszklane. W ich wykonaniu specjalizuje się firma Tierspol.

Dodają lekkości i przestrzenności, a do tego doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach. Formy schodów całoszklanych mogą być zarówno proste, jak i bardzo wyszukane. Tierspol proponuje różnorodność rozwiązań przy gwarancji najwyższej jakości materiałów i wykonania. Różne surowce, kształty - proste lub krzywoliniowe - rozmaite możliwości aranżacji balustrad, od szklanych ścian po zabezpieczenie biegów schodowych, oraz duży wybór dekoracji sprawiają, że schody całoszklane będą z pewnością oryginalnym i dostosowanym do naszych potrzeb elementem wnętrza.

Schody całoszklane, czyli takie, w których zarówno schody, jak i balustrady wykonane są ze szkła, to innowacyjna propozycja, która jest wyjątkowo spektakularna. Wymaga odpowiedniego projektu, starannych obliczeń, przygotowań oraz wykorzystania zaawansowanych technologii. Zastosowanie szklanej konstrukcji w tak skomplikowanej formie jest wyzwaniem dla projektantów, jednak ostateczny efekt zachwyca! Schody są właściwie niewidoczne, a elementy łączące poszczególne szklane płyty sprawiają wrażenie zawieszonych w powietrzu. Każdy projekt realizowany przez Tierspol jest niepowtarzalny i wykonywany na indywidualne zamówienie, z uwzględnieniem potrzeb konkretnego klienta. Firma oferuje także doradztwo i konsultacje podczas wdrażania projektu. Otrzymujemy produkt oryginalny, ekskluzywny o najwyższej jakości.

Możemy zdecydować się także na podświetlenie ledowe, które wydobędzie urodę szklanych schodów, zarówno stopni, jak i balustrad. Światło może delikatnie wyłaniać się ze ścian lub być umieszczone bezpośrednio na stopniach. Wybór koloru oświetlenia jest duży, zależy tylko od nas i charakteru wnętrza. Nasze schody mogą być jeszcze bardziej spersonalizowane. Stopnie oznaczone logotypem, inicjałem lub dowolnym napisem. Ograniczeniem jest tu tylko nasza fantazja.

Istotnym aspektem jest także kwestia bezpieczeństwa. Bo choć szklane konstrukcje wyglądają na bardzo delikatne i sprawiają wrażenie unoszących się nad ziemią, muszą być stabilne i solidne. Wykonywane są ze specjalnych materiałów - w tym wypadku ze stali nierdzewnej. Istotny jest każdy detal. Firma Tierspol działająca na rynku od ponad 20 lat oferuje produkty bezpieczne i unikalne, objęte gwarancją, w przypadku schodów całoszklanych jest to aż 5 lat.

www.tierspol.pl
11-700 Mrągowo
ul. Przemysłowa 8
tel: +48 602734540

Odsłon artykułu: 856
Galeria zdjęć
Bramy garażowe MISTRAL
Bramy garażowe MISTRAL
Bramy garażowe PASAT
Bramy garażowe PASAT
Bramy garażowe MAESTRO
Bramy garażowe MAESTRO
Bramy garażowe MISTRAL
Bramy garażowe MISTRAL
Bramy garażowe
Bramy garażowe
Bramy garażowe MAESTRO
Bramy garażowe MAESTRO
Bramy garażowe SIROCCO Slick
Bramy garażowe SIROCCO Slick
Bramy garażowe BREVA
Bramy garażowe BREVA
Bramy garażowe SIROCCO Slick
Bramy garażowe SIROCCO Slick

Salon CnW

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
 
Newsletter CzasnaWnetrze.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
3-miesięczna e-prenumerata GRATIS!
Zapisz się na bezpłatny newsletter CzasnaWnetrze.pl,
a dostaniesz prezent!
3 numery
"Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej otrzymasz całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Najświeższe trendy w aranżacji wnętrz, nowości ze świata designu i rynku, praktyczne porady, jak mieszkać piękniej
i wygodniej, najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze" oraz informacje o rabatach, promocjach i konkursach.
x
Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe