Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE KWIETNIOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Inne pomieszczenia

Basen Desjoyaux: od rodzinnego wyzwania do międzynarodowego know-how

Weranda i ogród

API

Desjoyaux to producent basenów posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej branży - jego baseny kąpielowe, wanny SPA oraz sauny używane są w wielu krajach na całym świecie. Producent zapewnia komfortowe rozwiązania dla wymagających klientów oraz gwarantuje ich najwyższą jakość w przystępnych cenach - teraz także w Polsce. Dodatkowo firma oferuje serwis basenów i SPA. Zapraszamy do zapoznania się z pełną rodziną produktów Desjoyaux!
Basen Desjoyaux: od rodzinnego wyzwania do międzynarodowego know-how

Zainspirowany osobistym doświadczeniem pomysł na basen Desjoyaux szybko zaowocował sukcesem. Wszystko zaczęło się w 1966 roku, kiedy Jean Desjoyaux postanowił sprezentować swojej rodzinie basen. Podjął decyzję, że zbuduje go samodzielnie. Równolegle z pojawieniem się basenu w domu zagościli przyjaciele i sąsiedzi, a wraz z nimi szalony śmiech, przyjemność - i co za tym idzie - wspomnienia.

Po zakończeniu budowy Jean Desjoyaux stwierdził, że basen to nie tylko beton, schodki i woda. To przede wszystkim wspaniała rodzinna atmosfera. Dlatego, zdaniem Jean Desjoyaux, taki basen powinien znaleźć się w każdym domu!

Oszczędność wody: system filtrujący wprawiający w ruch wodę w basenie

W celu stworzenia basenu bezpiecznego dla środowiska, Desjoyaux opracował metodę umożliwiającą bardziej ekologiczną filtrację. Jest to system filtrujący wykorzystujący wytworzony ruch wody w basenie. System ten pozwala na oszczędność wody poprzez pominięcie powszechnie stosowanego płukania wstecznego filtrów. Dzięki temu basen jest bardziej przyjazny dla środowiska, gdyż zużyta woda nie jest kierowana do ścieków. Ponadto można lepiej kontrolować jej zużycie.

Mocne strony Desjoyaux

7 powodów, dla których warto wybrać baseny Desjoyaux:

1 - Już 150 000 rodzin wybrało Desjoyaux do zaprojektowania ich wakacyjnej przestrzeni w domu. Marka jest, od ponad 45 lat, godnym zaufania, światowym liderem w dziedzinie budowy basenów ziemnych z betonu.

Basen Desjoyaux: od rodzinnego wyzwania do międzynarodowego know-how

2 - Oferta Desjoyaux wykracza poza basen i obejmuje: akcesoria, dekoracje, urządzenia, zadaszenie… Desjoyaux to baseny, z których można korzystać na 1001 różnych sposobów.

3 - Innowacyjna prostota basenu dzięki filtracji bez kanalizacji oraz opatentowanej konstrukcji. Brak pomieszczenia technicznego i ryzyka przecieków, struktura zaprojektowana do łatwego i bezpiecznego montażu. Unikalny koncept, opracowany w celu dostarczania wyłącznie przyjemność.

4 - Francuska firma rodzinna dumna ze swoich wartości. Utworzona w Saint-Etienne, firma Desjoyaux kontynuuje projektowanie i produkcję konstrukcji, schodów i posadzek w swoim francuskim zakładzie produkcyjnym.

5 - Dzięki rozbudowanej sieci 450 punktów sprzedaży w 80 krajach, marka jest blisko, aby towarzyszyć Państwu przy realizacji projektu.

6 - Pełny spokój umysłu zagwarantowany przez międzynarodową grupę.

7 - Pierwszeństwo dane wszystkim rodzinom z zapewnieniem dogodnych warunków płatniczych - tak, aby każdy mógł pozwolić sobie na wakacje w domu.

www.desjoyaux.pl

www.apibaseny.pl

Odsłon artykułu: 138
Galeria zdjęć

Salon CnW

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
 
Newsletter CzasnaWnetrze.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
3-miesięczna e-prenumerata GRATIS!
Zapisz się na bezpłatny newsletter CzasnaWnetrze.pl,
a dostaniesz prezent!
3 numery
"Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej otrzymasz całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Najświeższe trendy w aranżacji wnętrz, nowości ze świata designu i rynku, praktyczne porady, jak mieszkać piękniej
i wygodniej, najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze" oraz informacje o rabatach, promocjach i konkursach.
x
Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe