Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ WAKACYJNE WYDANIE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Salon

Wkłady kominkowe Volcano B - 850 mm panoramicznej wizji ognia - po prostu OPTYMALNE!

Kominki

Hajduk

W ofercie seryjnej Hajduk jest dostępna seria wkładów kominkowych Volcano B, na którą składają się: Volcano BTh z drzwiami prostymi, Volcano 2BPTh/2BLTh z drzwiami narożnymi oraz Volcano 3BTh z drzwiami trójstronnymi - wszystkie wykonane jako bezramowe otwierane do góry.

Seria wkładów kominkowych Volcano B charakteryzuje się szerokością drzwi 850 mm, co przy zachowaniu wysokości 510 mm oraz głębokości całkowitej palenisk 500 mm czyni je optymalnymi wkładami dla wykonania eleganckiego, nowoczesnego kominka o pięknej wizji ognia nie zajmującego zbyt dużo miejsca w salonie. Elegancki wygląd wkładów dopełnia reling ze stali szczotkowanej. 

Volcano BTh oraz Volcano 2BPTh/2BLTh wyposażone są w bardzo dobrze znany mechanizm domykania drzwi CLING - w końcowym momencie domykania następuje dosunięcie drzwi i uszczelek do korpusu. Mechanizm działa lekko i precyzyjnie, zapewniając bardzo wysoki komfort użytkowania.

Moc nominalna wynosi 11 kW, a średnia sprawność ponad 80%, wkłady te są więc odpowiednie do domów energooszczędnych oraz o obniżonym zapotrzebowaniu energetycznym, przyczyniają się do oszczędności na spalanym paliwie oraz do ochrony środowiska naturalnego.

Dużym plusem jest również wyjście dymowe o średnicy 200 mm nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych na nietypowy komin. Na bardzo bogate wyposażenie seryjne składają się: wyjątkowo wysoki czopuch z rurą płomiennicą, który umożliwia odzyskanie jak największej ilości ciepła, wyciągany popielnik w formie wiaderka, nóżki i śruby do ustawienia wkładu i zniwelowania nierówności podłoża, puszka z króćcem fi 150 mm do podłączenia powietrza z zewnątrz.

Ekonomiczne i ekologiczne spalanie wspomaga system rozdziału powietrza Jet Stream Superior, a utrzymanie szyby i szamotu w czystości wspomaga system samooczyszczania szyb - Clear View.

Emisje CO i pyłu zostały ograniczone do minimum, znacznie poniżej wymogów normy ogólnoeuropejskiej EN 13229 oraz zaostrzonych wymogów BImSchV Stufe 2 dla Niemiec, art.15a 2015 dla Austrii oraz LRV dla Szwajcarii, więc wkłady kominkowe Volkano B są dopuszczone do sprzedaży w całej Europie. Są świetną propozycją dla inwestorów poszukujących nowoczesnego, bogato wyposażonego i solidnego wkładu kominkowego do stworzenia wymarzonego kominka - czy to z drzwiami prostymi, narożnymi czy trójstronnymi. Kupując produkty firmy Hajduk, wybieracie Państwo produkty jednego z czołowych europejskich producentów klasy Premium.

Odsłon artykułu: 831
Galeria zdjęć
Wkład kominkowy Volcano 3BTh
Wkład kominkowy Volcano 3BTh
Wkład kominkowy Volcano 2BPTh/2BLTh
Wkład kominkowy Volcano 2BPTh/2BLTh

Salon CnW

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Rolety pełne pasji - skrojone na miarę Twoich okien

Początek lata to idealny moment by zadbać o odpowiednie przysłonienie intensywnego światła dziennego ... czytaj dalej

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Zaprojektuj sam oświetlenie mieszkania

Zapewnia niezbędny do odpoczynku nastrój, usprawnia poruszanie się po domu, sprawia, ... czytaj dalej

Rolety pełne pasji - skrojone na miarę Twoich okien

Początek lata to idealny moment by zadbać o odpowiednie przysłonienie intensywnego ... czytaj dalej

 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe