Ulubiony kiosk MAJOWE WYDANIE - PRZEJRZYJ ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Salon

ONI - grzejnik prawie doskonały

Grzejniki

Vasco

Zdumiewający grzejnik, który potrafi się przeobrażać. Przede wszystkim ONI to jednolita cienka płyta o grubości zaledwie 8 mm o subtelnie zaokrąglonych krawędziach. Narożniki grzejnika są również zaokrąglone. Tak minimalistyczne skonstruowany grzejnik ONI, o ile wybrany będzie w kolorze ściany, stanie się jej częścią. W swojej podstawowej wersji jest prawie przeźroczysty.

Możliwości doboru ONI do koloru ściany są szerokie, ponieważ grzejnik jest dostępny w palecie kilkudziesięciu najbardziej topowych kolorów, zgodnych z aktualnymi trendami w urządzaniu wnętrz. Palety kolorów stworzone przez VASCO dla grzejników dekoracyjnych są inspirowane naturą: wodą, powietrzem, roślinnością, ziemią. Dostępne są w zróżnicowanych fakturach - od połyskliwych przez gładkie matowe, drobnoziarniste i delikatnie skrzące się w połyskliwych drobinkach. Dobór stopnia połysku i ziarnistości faktury farby jest zawsze powiązany z odcieniem, tak, aby barwy były odbierane w najlepszy dla nich sposób.

ONI - grzejnik prawie doskonały
Grzejnik O-NP z wielofunkcyjną poręczą MULTI+

Wtapianie grzejnika w tło ściany jest często stosowaną, efektowną, a jednocześnie subtelną strategią estetyczną, ale dzięki perfekcyjnej i unikalnej bryle grzejnika ONI można wybrać przeciwną opcję - wyróżnić grzejnik przez zastosowanie kontrastowego koloru. Kolejnym ciekawym sposobem jest wyposażenie ONI w specjalną poręcz MULTI+, która nadaje grzejnikowi zupełnie nowe znaczenie. MULTI+ montowana jest do ściany i ma małą półkę, na której można ustawić drobne akcesoria łazienkowe, kosmetyki. Od spodu ma ukryte wieszaki na ściereczki i przede wszystkim dużą poręcz do przewieszenia ręcznika do wysuszenia. MULTI+ umożliwia zastosowanie grzejnika ONI w łazience lub kuchni, będąc ciekawym estetycznym uzupełnieniem, stwarza różnorodne możliwości wynikające z dodatkowych funkcji grzejnika.

Alternatywą dla całkowicie płaskiego ONI jest odmiana z owalnymi, poziomymi otworami. Także ten model śmiało można nazwać minimalistycznym, składają się na to identyczne zaokrąglenia i wyprofilowanie wewnętrznych otworów jak i zewnętrznych narożników. Oprócz niesamowitego wyglądu, otwory w grzejniku ONI są idealnym rozwiązaniem do przewieszenia ręcznika.

O doskonałości ONI decyduje też jego zdolność grzewcza. Konstrukcja tego grzejnika jest zupełnie unikalna, jest on monolityczną odlewaną płytą z aluminium o grubości tylko 8 mm. Od tyłu posiada wtłoczoną w aluminium miedzianą wężownicę. Taka budowa decyduje o wysokiej zdolności do błyskawicznego nagrzewania się, co oznacza wyjątkowo szybką reakcję na potrzebę zwiększenia temperatury w pomieszczeniu. Nie mniej ważną zaletą, wynikającą ze specjalnej konstrukcji ONI jest fakt, że ten grzejnik znakomicie sprawdza się przy niskich temperaturach czynnika grzewczego w instalacji c.o., czyli takich, które są charakterystyczne dla nowoczesnych, energooszczędnych źródeł ciepła - kotłów kondensacyjnych i pomp ciepła.

Dodatkową korzyścią unikalnej konstrukcji ONI jest to, że ten grzejnik nigdy się nie zapowietrzy - w ogóle nie jest wyposażony w odpowietrznik. Doceni to na pewno każdy użytkownik grzejników, który miał okazję słyszeć w standardowym kaloryferze charakterystyczne bulgotanie i samodzielnie go odpowietrzał. Przy ONI taka sytuacja nigdy więcej się nie zdarzy. Drobna korzyść, która stawia kropkę nad i dla potwierdzenia doskonałości grzejnika ONI.

Odsłon artykułu: 362
Galeria zdjęć
Projekt domu Fabia V - aranżacja wnętrza
Projekt domu Fabia V - aranżacja wnętrza
Projekt domu Fabia V - aranżacja wnętrza
Projekt domu Fabia V - aranżacja wnętrza

Salon CnW

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Rolety pełne pasji - skrojone na miarę Twoich okien

Początek lata to idealny moment by zadbać o odpowiednie przysłonienie intensywnego ... czytaj dalej

Trzy twarze loftu

Czy loft może być… uszyty na miarę? Udowodnimy Ci, że tak! Surowy, industrialny ... czytaj dalej

 
Newsletter CzasnaWnetrze.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
3-miesięczna e-prenumerata GRATIS!
Zapisz się na bezpłatny newsletter CzasnaWnetrze.pl,
a dostaniesz prezent!
3 numery
"Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej otrzymasz całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Najświeższe trendy w aranżacji wnętrz, nowości ze świata designu i rynku, praktyczne porady, jak mieszkać piękniej
i wygodniej, najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze" oraz informacje o rabatach, promocjach i konkursach.
x
Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe