Ulubiony kiosk WRZEŚNIOWY NUMER - JUŻ W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Home chic

Kraszanki na Wielkanoc
Kraszanki na Wielkanoc Kraszanki na Wielkanoc Kraszanki na Wielkanoc Kraszanki na Wielkanoc

Tradycyjne kraszanki przed gotowaniem w barwniku pokrywało się woskiem, który po ostygnięciu się zdrapywało, tworząc wzorek. Proponujemy nieco zmodyfikowaną wersję tej dekoracji - z wykorzystaniem... kabaretek!

Zobacz więcej
Rzeżucha w skorupkach po jajkach, fot. Wioleta Śnietka
Rzeżucha w skorupkach po jajkach, fot. Wioleta Śnietka Rzeżucha w skorupkach po jajkach, fot. Wioleta Śnietka Rzeżucha w skorupkach po jajkach, fot. Wioleta Śnietka Rzeżucha w skorupkach po jajkach, fot. Wioleta Śnietka

Przywykliśmy do wysiewania rzeżuchy w doniczkach i różnego rodzaju foremkach. W związku z nadchodzącymi świętami, wykorzystajmy akcent z nim związany - skorupki jajek!

Zobacz więcej
Tablica - organizer, fot. Bosch
Tablica - organizer, fot. Bosch Tablica - organizer, fot. Bosch Tablica - organizer, fot. Bosch Tablica - organizer, fot. Bosch

Kuchnia to królestwo tysiąca drobiazgów. Część z nich chowamy do szafek i szuflad, a z pozostałymi... nie wiemy, co zrobić. Idealnym rozwiązaniem będzie tablica, która pomoże to wszystko zebrać i uporządkować oraz będzie przypominała o zakupach i ważnych spotkaniach.

Zobacz więcej
Farbowane wstążki, fot. Malwina Woźniak
Farbowane wstążki, fot. Malwina Woźniak Farbowane wstążki, fot. Malwina Woźniak Farbowane wstążki, fot. Malwina Woźniak Farbowane wstążki, fot. Malwina Woźniak

Poszukującym ciekawych pomysłów na chłodne wieczory polecamy wykonanie farbowanych wstążek. Takie kolorowe tasiemki możemy później wykorzystać do udekorowania wianka, przy pakowaniu prezentów lub jako zakładkę do książki!

Zobacz więcej
Walizka z pudełka po butach
Walizka z pudełka po butach Walizka z pudełka po butach Walizka z pudełka po butach Walizka z pudełka po butach

Pomysłów na dekoracje wnętrzarskie można szukać wszędzie - tym razem zachęcamy, by zajrzeć do... szafy. Pudełko po butach zamienimy w efektowną walizkę, w której możemy przechowywać zdjęcia lub inne pamiątki - albo wykorzystać jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego.

Zobacz więcej
Domek dla dziecka, fot. Bosch
Domek dla dziecka, fot. Bosch Domek dla dziecka, fot. Bosch Domek dla dziecka, fot. Bosch Domek dla dziecka, fot. Bosch

Skonstruowany własnoręcznie domek stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojego malucha - wyłożony matą edukacyjną może służyć niemowlętom, a udekorowany poduszkami podbije serca kilkulatków. 

Zobacz więcej
Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak
Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak

Przezroczyste opakowania po kosmetykach często wykorzystujemy do przechowywania różnych drobiazgów. Przy zastosowaniu prostych technik dekoracyjnych możemy sprawić, że nie tylko pomogą zapanować nad domowym chaosem, ale również będą cieszyły oczy.

Zobacz więcej
Organizery na biurko - DIY, fot. Magdalena Szczęsna
Organizery na biurko - DIY, fot. Magdalena Szczęsna Organizery na biurko - DIY, fot. Magdalena Szczęsna Organizery na biurko - DIY, fot. Magdalena Szczęsna Organizery na biurko - DIY, fot. Magdalena Szczęsna

Biurko to nie tylko miejsce pracy - to także strefa chaosu, który raz na jakiś czas próbujemy uporządkować. Pomocne w tym mogą być dekoracyjne organizery na biurko wykonane z metalowych puszek.

Zobacz więcej
Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch
Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch

Podpowiadamy, jak samodzielnie zrobić designerską lampę będącą połączeniem naturalności, ekologii i nowoczesnego stylu. Nasza lampa przyczyni się do stworzenia ciepłego i przytulnego wystroju w Twoim wnętrzu.

Zobacz więcej
Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com
Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com

Remont łazienki jest jedną z najbardziej uciążliwych i kosztownych prac. Usuwanie starych płytek ze œścian i podłogi uniemożliwia dodatkowo korzystanie z łazienki przez długi czas. Dzięki innowacyjnym farbom V33 metamorfozę można przeprowadzić szybko, tanio i - co ważne - bez zatrudniania specjalistycznej ekipy.

Zobacz więcej
Zobacz także home chic w:

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter

Rolety pełne pasji - skrojone na miarę Twoich okien

Początek lata to idealny moment by zadbać o odpowiednie przysłonienie intensywnego światła dziennego ... czytaj dalej

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe