Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ WAKACYJNE WYDANIE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Home chic

Naturalny fotel - DIY, fot. Bosch
Naturalny fotel - DIY, fot. Bosch Naturalny fotel - DIY, fot. Bosch Naturalny fotel - DIY, fot. Bosch Naturalny fotel - DIY, fot. Bosch

We własnoręcznie wykonanym fotelu miłośnicy ekologicznych surowców odnajdą zasłużony spokój. Jego wyjątkowy design sprawia, że idealnie pasuje zarówno do kącika telewizyjnego, jak i domowej biblioteczki. To unikalny i ponadczasowy mebel - warto poświęcić czas na realizację tego projektu.

Zobacz więcej
Oryginalna ramka, fot. Carolin - Caroletta-Kinderzimmerkunst / DaWanda
Oryginalna ramka, fot. Carolin - Caroletta-Kinderzimmerkunst / DaWanda Oryginalna ramka, fot. Carolin - Caroletta-Kinderzimmerkunst / DaWanda Oryginalna ramka, fot. Carolin - Caroletta-Kinderzimmerkunst / DaWanda Oryginalna ramka, fot. Carolin - Caroletta-Kinderzimmerkunst / DaWanda

Stara rama od obrazu i niepotrzebne drobiazgi - jak na przykład dziecięce zabawki w niewielkich rozmiarach. Do tego klej i farba w wybranym kolorze - tyle wystarczy, by wykonać nietuzinkową ramę do lustra. Przekonajcie się, jakie to proste!

Zobacz więcej
Wieniec z suszonych owoców, fot. agneskantaruk / Fotolia.com
Wieniec z suszonych owoców, fot. agneskantaruk / Fotolia.com Wieniec z suszonych owoców, fot. agneskantaruk / Fotolia.com Wieniec z suszonych owoców, fot. agneskantaruk / Fotolia.com Wieniec z suszonych owoców, fot. agneskantaruk / Fotolia.com

Do wykonania tego niezwykle dekoracyjnego wieńca nie są potrzebne specjalne umiejętności, ani duży nakład czasu. Gałązki dzikiej róży można zastąpić innymi - i stworzyć własną wersję tej ozdoby.

Zobacz więcej
Jesienny świecznik ze słoika
Jesienny świecznik ze słoika Jesienny świecznik ze słoika Jesienny świecznik ze słoika Jesienny świecznik ze słoika

Pomysł, by wykorzystać słoik do wykonania świecznika z pewnością nie jest niczym oryginalnym. Proponujemy jednak wzbogacenie go o ciekawe dekoracje w jesiennym klimacie, które sprawią, że świecznik umili coraz dłuższe wieczory.

Zobacz więcej
Dywanik ze sznurka, fot. DaWanda
Dywanik ze sznurka, fot. DaWanda Dywanik ze sznurka, fot. DaWanda Dywanik ze sznurka, fot. DaWanda Dywanik ze sznurka, fot. DaWanda

Ponury, deszczowy weekend to idealny czas na wykonanie dekoracji do mieszkania. Tym razem proponujemy dywanik ze sznurka.

Zobacz więcej
Dekoracje do pokoju dziecka
Dekoracje do pokoju dziecka Dekoracje do pokoju dziecka Dekoracje do pokoju dziecka Dekoracje do pokoju dziecka

Szukacie niebanalnego pomysłu na aranżację miejsca do zabawy w pokoju dziecka? Przepis jest bardzo prosty, a efekt - zachwycający!

Zobacz więcej
Zegar z guzików - DIY, fot. rekodziennik.pl
Zegar z guzików - DIY, fot. rekodziennik.pl Zegar z guzików - DIY, fot. rekodziennik.pl Zegar z guzików - DIY, fot. rekodziennik.pl Zegar z guzików - DIY, fot. rekodziennik.pl

Zdarza Wam się odcinać guziki ze starych ubrań przed ich wyrzuceniem z myślą, że kiedyś do czegoś się przydadzą? Jeśli tak - mamy ciekawy pomysł na ich zagospodarowanie!

Zobacz więcej
Wieszaki z krzeseł, fot. Bosch
Wieszaki z krzeseł, fot. Bosch Wieszaki z krzeseł, fot. Bosch Wieszaki z krzeseł, fot. Bosch Wieszaki z krzeseł, fot. Bosch

Znudziły Ci się tradycyjne wieszaki na ubrania, ale nie masz pomysłu, czym można je zastąpić? Potrzebujesz tylko kilku krzeseł, by w parę chwil własnoręcznie stworzyć praktyczną garderobę, która uchroni domowników przed widokiem porozrzucanych wszędzie ubrań i akcesoriów.

Zobacz więcej
Skrzynka na pranie na kółkach
Skrzynka na pranie na kółkach Skrzynka na pranie na kółkach Skrzynka na pranie na kółkach Skrzynka na pranie na kółkach

Taka skrzynka na kółkach może posłużyć nie tylko jako pojemnik na pranie, ale również na zabawki w pokoju dziecka lub gazety w salonie. Wystarczy dodać tematyczną dekorację lub napis, by było wiadomo, jakiego typu skarby będzie skrywała.

Zobacz więcej
Szyjemy torbę na zakupy, fot. christinaa / DaWanda
Szyjemy torbę na zakupy, fot. christinaa / DaWanda Szyjemy torbę na zakupy, fot. christinaa / DaWanda Szyjemy torbę na zakupy, fot. christinaa / DaWanda Szyjemy torbę na zakupy, fot. christinaa / DaWanda

Takiej oryginalnej torby na pewno nie zapomnimy wychodząc z domu na zakupy. Nie pomylimy jej też z żadną inną w sklepie. Wykonując torbę samodzielnie możemy dopasować ją do swoich potrzeb - kształtem i rozmiarem.

Zobacz więcej

Zobacz także home chic w:

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe