Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE LUTOWE WYDANIE Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Home chic

Domek dla dziecka, fot. Bosch
Domek dla dziecka, fot. Bosch Domek dla dziecka, fot. Bosch Domek dla dziecka, fot. Bosch Domek dla dziecka, fot. Bosch

Skonstruowany własnoręcznie domek stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojego malucha - wyłożony matą edukacyjną może służyć niemowlętom, a udekorowany poduszkami podbije serca kilkulatków. 

Zobacz więcej
Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak
Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak Pojemniki na drobiazgi, fot. Malwina Woźniak

Przezroczyste opakowania po kosmetykach często wykorzystujemy do przechowywania różnych drobiazgów. Przy zastosowaniu prostych technik dekoracyjnych możemy sprawić, że nie tylko pomogą zapanować nad domowym chaosem, ale również będą cieszyły oczy.

Zobacz więcej
Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch
Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch Stylowa lampa z drewna, fot. Bosch

Podpowiadamy, jak samodzielnie zrobić designerską lampę będącą połączeniem naturalności, ekologii i nowoczesnego stylu. Nasza lampa przyczyni się do stworzenia ciepłego i przytulnego wystroju w Twoim wnętrzu.

Zobacz więcej
Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com
Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com Nowa łazienka małym kosztem, fot. V33 / Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com

Remont łazienki jest jedną z najbardziej uciążliwych i kosztownych prac. Usuwanie starych płytek ze œścian i podłogi uniemożliwia dodatkowo korzystanie z łazienki przez długi czas. Dzięki innowacyjnym farbom V33 metamorfozę można przeprowadzić szybko, tanio i - co ważne - bez zatrudniania specjalistycznej ekipy.

Zobacz więcej
Maska karnawałowa, fot. Bosch
Maska karnawałowa, fot. Bosch Maska karnawałowa, fot. Bosch Maska karnawałowa, fot. Bosch Maska karnawałowa, fot. Bosch

Karnawał to czas zabawy i spotkań towarzyskich. Jego głównym symbolem, a zarazem obowiązkowym elementem przyjęć i balów, są maski. Kojarzą się z tajemniczością, elegancją i przepychem. Możesz z łatwością wykonać wymarzoną i wyjątkową maskę, idealnie pasującą do Twojej sukni.

Zobacz więcej
Torebki na prezenty, fot. Dragon
Torebki na prezenty, fot. Dragon Torebki na prezenty, fot. Dragon Torebki na prezenty, fot. Dragon Torebki na prezenty, fot. Dragon

Tradycyjne, nudne torebki prezentowe można zastąpić oryginalnym opakowaniem, w dodatku takim, które możemy wykonać sami. Wystarczy odrobina czasu i pomysłów, by prezent przyciągał spojrzenia i sprawił przyjemność obdarowanej osobie.

Zobacz więcej
Gwiazda z papierowych rolek
Gwiazda z papierowych rolek Gwiazda z papierowych rolek Gwiazda z papierowych rolek Gwiazda z papierowych rolek

Druga propozycja wykorzystania papierowych rolek po papierze toaletowym lub ręczniku kuchennym. Pomalowana na złoto gwiazda będzie idealną dekoracją świątecznego drzewka.

Zobacz więcej
Gwiazdki z drewnianych spinaczy, BOSH
Gwiazdki z drewnianych spinaczy, BOSH Gwiazdki z drewnianych spinaczy, BOSH Gwiazdki z drewnianych spinaczy, BOSH Gwiazdki z drewnianych spinaczy, BOSH

Żadna ozdoba świąteczna nie cieszy tak, jak ta wykonana własnoręcznie, wspólnie z rodziną. W tym roku nie może zabraknąć gwiazdek z drewnianych spinaczy. Ich wykonanie jest bardzo łatwe, dlatego można zaprosić do współpracy także najmłodszych. Wspólne przygotowywanie ozdób pomoże m rozwinąć zdolności manualne i kreatywność, ponadto jest świetną zabawą dla całej rodziny.

Zobacz więcej
Wieniec świąteczny, fot. Dremel
Wieniec świąteczny, fot. Dremel Wieniec świąteczny, fot. Dremel Wieniec świąteczny, fot. Dremel Wieniec świąteczny, fot. Dremel

Niezawodnym pomysłem na świąteczną dekorację będzie ozdoba w kształcie wieńca. Prezentuje się równie dobrze na drzwiach wejściowych, jak i na ścianie w salonie. W kilku prostych krokach pokażemy Ci, jak przy użyciu odpowiednich narzędzi możesz szybko wykonać wieniec świąteczny.

Zobacz więcej
Wianek z orzechów włoskich, fot. Bosch
Wianek z orzechów włoskich, fot. Bosch Wianek z orzechów włoskich, fot. Bosch Wianek z orzechów włoskich, fot. Bosch Wianek z orzechów włoskich, fot. Bosch

Wykonanie wianka z orzechów włoskich jest bardzo łatwe i nie wymaga dużych nakładów czasu, czy pieniędzy. W wyczarowaniu tej bożonarodzeniowej dekoracji pomoże Ci pistolet do klejenia na gorąco. Zobacz, jak zrobić ozdobę, która zachwyci Twoich bliskich.

Zobacz więcej

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Newsletter CzasnaWnetrze.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
3-miesięczna e-prenumerata GRATIS!
Zapisz się na bezpłatny newsletter CzasnaWnetrze.pl,
a dostaniesz prezent!
3 numery
"Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej otrzymasz całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Najświeższe trendy w aranżacji wnętrz, nowości ze świata designu i rynku, praktyczne porady, jak mieszkać piękniej
i wygodniej, najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze" oraz informacje o rabatach, promocjach i konkursach.
x
Zamknij okno
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
3-miesięczna e-prenumerata GRATIS!
Zapisz się na bezpłatny newsletter CzasnaWnetrze.pl, a dostaniesz prezent! 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej otrzymasz całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
- najświeższe trendy w aranżacji wnętrz;
- nowości ze świata designu i rynku;
- praktyczne porady, jak mieszkać piękniej
i wgodniej;
- najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze" ;
- informacje o rabatach, promocjach
i konkursach.
Zapisz się do newslettera
Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe