Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Łazienka

Drążki do zasłon łazienkowych

Wanny i natryski

ADAH Ćwiertka Spółka Jawna

Łazienka  jest miejscem szczególnym - tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.

Rozwiązaniem tego problemu może być wydzielenie w naszej łazience części kąpielowej poprzez montaż nad już istniejącą wanną drążka rozprężnego, kątowego, łukowego lub okrągłego z zasłoną łazienkową. Pod prysznicem zużywamy około trzy razy mniej wody niż napełniając całą wannę. Dzięki temu oszczędzamy na kosztach wytworzenia ciepłej wody, oraz odprowadzenia ścieków. Porównanie cen zakupu kabiny prysznicowej, lub drążka i zasłony łazienkowej na pewno przemawia na korzyść drugiego rozwiązania i nie skutkuje koniecznością przebudowy całej łazienki. Po prostu montujemy je nad już istniejącą wanną. I na koniec - dosyć kłopotu z wycieraniem mokrych posadzek w łazience!

Działająca od 1991 r. firma ADAH  Sp.J. z Andrychowa największy producent drążków łazienkowych w Polsce proponuje rozwiązanie oszczędne, estetyczne i wygodne.

DRĄŻEK ROZPRĘŻNY

Mając dwie ściany równoległe na końcach wanny lub natrysku, bez konieczności wiercenia w przeciągu zaledwie trzech minut jesteśmy w stanie zamontować drążek rozprężny z zasłoną w zakresie rozpiętości od 70 cm do 250 cm  (zakresy drążków z płynną regulacją: średnica rury aluminiowej 28 mm:70 - 110 cm, 105 – 180 cm, 140 – 250 cm, średnica rury aluminiowej 20 mm 70-125 cm,125-220 cm).

DRĄŻEK KĄTOWY

W przypadku gdy wanna (brodzik) stoi w narożniku lub przeszkadza np. piecyk gazowy, stosujemy drążek kątowy 90 x 90 cm, lub uniwersalny  kątowy, którym jesteśmy w stanie uzyskać osłonę nawet z trzech stron prysznica. W tym przypadku niezbędne są już wiercenia otworów pod kołki mocujące. Dla stabilizacji mocowania narożnika drążka kątowego proponujemy podwieszenie drążka kątowego do sufitu.

DRĄŻEK ŁUKOWY

W naszych łazienkach coraz częściej stosujemy modne wanny i brodziki narożne półokrągłe  mocowane do ściany bocznej. Dla nich przewidziano drążki łukowe symetryczne  80 x 80 cm, 90 x 90 cm, 120 x 120 cm, 140 x 140 cm, 150 x 150 cm, oraz asymetryczne  105 x 120 cm, 105 x 140 cm, 105 x 150 cm, 70 x 110 cm, 110 x 170 cm.

DRĄŻEK OKRĄGŁY

Nowością roku 2010 wprowadzoną przez firmę ADAH z Andrychowa są drążki okrągłe stosowane wraz z zasłoną łazienkową. Służą one do wydzielenie miejsca kąpielowego przy zainstalowanych deszczownicach i natryskach - skutecznie chronią pomieszczenie przed rozpryskiwanymi kroplami wody podczas kąpieli. Drążki aluminiowe o średnicy rurki 28mm i średnicy okręgu 80 , 90, 100 cm montowane są kołkami rozporowymi do ściany bocznej pomieszczenia. Element mocujący drążka zapewnia bardzo dużą stabilność mocowania. Dostępne  kolory to: srebrny (efekt chromu), srebrny naturalna anoda (satyna), biały.

PÓŁKI NAROŻNE

Bardzo praktycznym rozwiązaniem w łazience okazują się półki narożne do łazienek. Półka ANNA i EWA montowane rozprężnie w narożniku łazienki pozwalają na umieszczenie wielu drobnych kosmetyków niezbędnych w łazience na niewielkiej i niewykorzystanej do tej pory przestrzeni. Produkowane są w  wersjach.

Drążki do zasłon prysznicowych, zasłony i półki narożne do łazienek ADAH pozwolą podnieść estetykę i funkcjonalność już istniejącej łazienki. Ciekawa kolorystyka i wzornictwo zasłon łazienkowych tekstylnych i PCV których dystrybutorem i producentem jest również firma ADAH na pewno ożywi każde wnętrze łazienki i pozwoli na dostosowanie do kolorystyki istniejącego wnętrza i gustu właściciela.

Odsłon artykułu: 19358
Galeria zdjęć
Drążek rozprężny z zasłoną
Drążek rozprężny z zasłoną
Drążek rozprężny z zasłoną
Drążek rozprężny z zasłoną
Drążek kątowy
Drążek kątowy
Drążek łukowy
Drążek łukowy
Drążek okrągły
Drążek okrągły
Półka narożna
Półka narożna "ANNA" do montażu w narożniku natrysku, lub nad wanną - posiada cztery praktyczne plastikowe półki.
Półka narożna
Półka narożna "EWA", która oprócz trzech półek posiada trzy wieszaki na ręczniki. Montowane one są od podłogi (wanny, lub brodzika)do sufitu i nie wymagają wiercenia w celu zamocowania.
Półka narożna
Półka narożna "OLIVIA" - pojedyncza półka wieszana w dowolnym miejscu narożnika łazienki po wywierceniu otworu pod kołek mocujący. Dostępne kolory to: biały, srebrny efekt chromu z bezbarwnymi półkami, srebrny anodowany matowy z bezbarwnymi półkami.
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe