Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Łazienka

Novellini: komfort w Twojej łazience

Wanny i natryski

Novellini

Novellini to jeden z czołowych producentów rozwiązań łazienkowych, obecny na rynku od blisko 40 lat.

Europejski lider w segmencie kabin prysznicowych - zajmująca blisko 200 000 m2 łączna powierzchnia hal produkcyjnych pozwala na realizację rekordowej ilości ponad miliona kabin prysznicowych rocznie. Novellini wyróżnia także niezwykła szybkość i elastyczność produkcji - nowoczesne centrum jest w stanie wytworzyć nawet 25 000 kabin tygodniowo. Obok bogatej oferty kabin prysznicowych Novellini oferuje panele prysznicowe, wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe, brodziki, parawany nawannowe, specjalizuje się także w realizacji rozwiązań typu wellness.

Produkty Novellini wyróżnia nie tylko wzornictwo, lecz także wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, będących wyrazem troski o bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

System Crystal Clear - Wszystkie powierzchnie szklane w kolekcji Kuadra poddawane są przez Novellini specjalnej obróbce, która przeciwdziała osiadaniu kropel wody, znacznie ograniczając powstawanie osadów wapiennych i rozprzestrzenianie się bakterii. System Crystal Clear gwarantuje łatwiejsze czyszczenie oraz nadaje trwały blask szybom. W przeciwieństwie do innych producentów Novellini nakłada powłokę antikalk jeszcze podczas procesu produkcji, w fazie hartowania szkła - to zapewnia jej wieloletnią trwałość.

Nowe wykończenie Chrom - Nowa technologia Profile Chrom sprawia, że dostępne w kolekcji Kuadra chromowane profile mająNovellini: new chrome długotrwały i piękny połysk, doskonałe właściwości antybakteryjne oraz większą odporność na ścieranie. Profile Chrom uniemożliwia także zbieranie się kropli wody na powierzchni. Specjalna warstwa antybakteryjna pokrywająca profile (wzbogacona jonami srebra) stanowi naturalną barierę przeciw rozwojowi kamienia, grzybów i pleśni.

Na wysoką jakość wykończeń Chrom wpływa także innowacyjny proces metalizowania w próżni PVD. Pozwala on uniknąć klasycznej galwanizacji w wysokim stopniu zanieczyszczającej środowisko i w ten sposób zapewnić wysoki standard oraz bezpieczeństwo użytkownikom oraz środowisku naturalnemu.

W ofercie Novellini znajdziemy kabiny masażowe-parowe (popularne sauny), które cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny: kabiny kwadratowe, pięciokątne, prostokątne, półokrągłe oraz kabiny typu walk in, czyli nowoczesne rozwiązania otwartych przeszkleń, a także różnego typu drzwi do wnęki w rozmiarach od 60 cm do 200 cm z pewnością rozwiążą problem zabudowy każdej łazienki.

Novellini to połączenie włoskiego designu z europejską jakością.

Odsłon artykułu: 5297
Galeria zdjęć
Kabina prysznicowa Novellini Nexis Dual
Kabina prysznicowa Novellini Nexis Dual
Kabina prysznicowaNovellini Sense Dual
Kabina prysznicowaNovellini Sense Dual
Kabina prysznicowa Novellini Glamm
Kabina prysznicowa Novellini Glamm
Kabina prysznicowa Novellini Kuadra G2F
Kabina prysznicowa Novellini Kuadra G2F
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe