Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Łazienka

Swoboda w projektowaniu łazienki - uruchamianie zdalne

Ceramika

Geberit

Czy potrafisz wyobrazić sobie lampę, którą włącza się tuż przy żarówce? Albo telewizor bez pilota? To, co w oświetleniu i TV jest standardem od wielu lat, teraz wkracza do łazienek - zdalne przyciski uruchamiające marki Geberit zwiększają wygodę i otwierają nowe możliwości przy aranżacji łazienki.

Zdalne przyciski uruchamiające to nowy wymiar wygody. Nie tylko zwiększają funkcjonalność, ale też dają szersze możliwości projektowania wnętrza. Niemalże dowolne zainstalowanie przycisków w odległości nawet dwóch metrów od spłuczki sprawia, że użytkownik sam decyduje, w którym miejscu umieścić przycisk, a jego niewielka budowa zapewnia poczucie dyskrecji.

Przyciski zdalne marki Geberit cechują się zarówno najwyższą jakością, jak i innowacyjnym designem. Dzięki niewielkim rozmiarom stanowią subtelną ozdobę w rozmaitych wariantach kolorystycznych oraz materiałowych.

Zdalne przyciski spłukujące Geberit doskonale sprawdzają się w małej, jak i dużej łazience, w zabudowie meblowej, ściance instalacyjnej lekkiej lub ciężkiej. Niektóre modele posiadają funkcję dwudzielnego spłukiwania, co z kolei przyczynia się do mniejszego zużycia wody.

W ofercie marki Geberit znajdują się różnego rodzaju zaślepki wykonane z metalu, szkła lub w wersji uniwersalnej - do wypełnienia materiałem własnym. Przyciski zdalne Geberit są dostępne w 3 wersjach: typ01, typ10 oraz typ70. Są kompaktowe, dostępne w różnych kształtach i mogą być zamontowane niemalże w dowolnie wybranym miejscu. To najnowocześniejsze wzornictwo i funkcjonalność w jednym.

Odsłon artykułu: 2467
Galeria zdjęć
Zdalny przycisk spłukujący typ01
Zdalny przycisk spłukujący typ01
Toaleta omega i zdalny przycisk spłukujący typ70
Toaleta omega i zdalny przycisk spłukujący typ70
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe