Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Łazienka

Bo forma ma znaczenie...

Wanny i natryski

Ravak

Czyste wzornictwo i doskonałe kształty stworzone z myślą o nowoczesnym wnętrzu.

Nowe wanny Formy marki RAVAK reprezentują nowoczesne podejście do projektowania użytkowego. Dwie wanny, których prostokątna forma łagodnie przechodzi w dynamiczną linię, wprowadzając do łazienki ruch i emocje. Elementy zamierzonej asymetrii sprawiają że kształt wanien zaskakuje, a jednocześnie spełnia zaplanowane przez projektanta założenia funkcjonalne.

Poszerzona krawędź wanny Formy 01 jest doskonałym miejscem na baterię z funkcją wodospadu. Ta nowoczesna wanna z jedną szerszą krawędzią odpowiada na potrzeby miłośników minimalizmu. Formy 02 bazują na dynamicznej linii, która wprowadza do łazienki ruch i emocje. Lekkie zaokrąglenie wewnętrznej krawędzi dodaje wannie nowej energii, sprzyja odprężeniu i zwiększa komfort kąpieli.

Wanny Formy uzupełniają dwie umywalki zachowane w podobnej stylistyce. Umywalki Formy zachwycają subtelną krawędzią i czystością kształtu. Komfortowa przestrzeń wewnętrzna kontrastuje z wrażeniem lekkości, jakie wywołuje bryła umywalki. Umywalki Formy dają możliwość wyboru pomiędzy minimalizmem a dynamiczną linią. Oba modele łączy czyste wzornictwo i wyrafinowana forma.

Umywalki nablatowe Formy doskonale komponują się z blatami w naturalnych barwach forniru (dąb i orzech) i klasycznej bieli oraz wysokimi bateriami umywalkowymi.

Przewagą serii jest możliwość dowolnego komponowania zestawów wanny z umywalką. Wanny wykonane są z wysokiej jakości akrylu, objęte dożywotnią gwarancją RAVAK.

Odsłon artykułu: 1064
Galeria zdjęć
Wanna Formy - Ravak
Wanna Formy - Ravak
Wanna Formy - Ravak
Wanna Formy - Ravak
Umywalka Formy - Ravak
Umywalka Formy - Ravak
Umywalka Formy - Ravak
Umywalka Formy - Ravak
Umywalka Formy - Ravak
Umywalka Formy - Ravak
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe