Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Topowe aranżacje

Łazienka

KLUDI prezentuje nowości na targach ISH 2017

Baterie

KLUDI

Wysoka jakość, intuicyjność obsługi, wyszukane wzornictwo to określenia najczęściej padające w odniesieniu do baterii marki KLUDI. Wsłuchując się w potrzeby użytkowników, producent nie przestaje udoskonalać swojej oferty. Najnowsze rozwiązania KLUDI, dostosowane do oczekiwań i nowoczesnego stylu życia, zaprezentowane zostały na największej, międzynarodowej imprezie branżowej - targach ISH we Frankfurcie.

KLUDI  czołowy producent armatury sanitarnej  to autor nowatorskich rozwiązań, za którymi stoi niemiecka precyzja i ponad 90-letnie doświadczenie. To jednocześnie twórca dobrego designu, o czym świadczą liczne międzynarodowe nagrody (m.in. Plus X Award, Interior Innovation Award, iF Product Design Award). Tegoroczne nowości marki KLUDI powstały z myślą o nowych potrzebach rynku. Zaprezentowane produkty docenią osoby poszukujące armatury cechującej się wyszukaną formą, wysoką jakością oraz przystępną ceną.

KLUDI AMEO – dotyk luksusu

Na targach ISH 2017 po raz pierwszy zaprezentowana została seria baterii łazienkowych o wyjątkowym wzornictwie  KLUDI AMEO, która może poszczycić się jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego  Red Dot Award oraz światowym znakiem Plus X Award. Jej design, wpisujący się w aktualne trendy wnętrzarskie, jest realizacją założeń modnego soft puryzmu. Połączenie prostej formy z zaokrąglonymi liniami korpusu i uchwytu, jak również spójność wizualna wszystkich produktów serii, to idealna propozycja wpisująca się w projekt luksusowej łazienki. Wyjątkowy design to nie jedyny atut nowej serii. Różne wysokości korpusów, szeroka gama funkcji oraz możliwości montażu to sposób na bezpieczne, ekonomiczne i komfortowe użytkowanie. Niewygórowana cena to dodatkowy atut potwierdzający, że seria KLUDI AMEO dopracowana jest pod każdym względem.

KLUDI AMEO Jednouchwytowa bateria umywalkowa KLUDI AMEO Bateria wannowo-natryskowa. Montaż czterootworowy
KLUDI AMEO Jednouchwytowa bateria umywalkowa KLUDI AMEO Bateria wannowo-natryskowa. Montaż czterootworowy

Więcej niż prysznic

Nowe deszczownice KLUDI A-QA 1S i KLUDI A-QA 2S to ukłon w stronę klientów, którzy pragną korzystać z pozytywnego oddziaływania masaży wodnych. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, zwiększonej i ciekawie wyprofilowanej tarczy oraz możliwości wyboru strumienia (naturalny lub deszczowy), użytkownicy spełnią marzenia o energetyzującej lub odprężającej kąpieli.

Koneserów dobrego designu zainteresują też z pewnością super cienkie głowice KLUDI A-QA (kwadratowe lub okrągłe) o wielkości 400 mm i grubości zaledwie 8 mm. Inna nowość, którą zachwycą się amatorzy prysznica to zestawy natryskowe KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM. Hit sprzedażowy KLUDI będący połączeniem głowicy górnej z rączką natrysku będzie teraz dostępny również w ekonomicznej serii KLUDI LOGO. Sterowanie boczne, czytelne oznaczenia ciepłej i zimnej wody oraz termostat zapewnią bezpieczną oraz komfortową kąpiel.

A-QA Głowica natrysku 2S KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM
A-QA Głowica natrysku 2S KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM

Przełamać schemat

Kolejnym mocnym punktem nowej odsłony KLUDI są baterie w kolorze białym. Oferowana do tej pory tylko w chromowanym wykończeniu seria baterii KLUDI LOGO NEO dostępna jest teraz również z białą powierzchnią. KLUDI LOGO NEO WHITE to propozycja dla osób ceniących jakość i design w dobrej cenie. W bieli dostępna będzie również nowa ścienna bateria umywalkowa z serii KLUDI BALANCE. Warto podkreślić, że zmienił się również jej design  wylewka i uchwyt umieszczone zostały na jednej rozecie, dzięki czemu bateria zyskała ciekawą i nowoczesną formę. 

"Baterie o niestandardowym kolorze to produkty zyskujące na popularności. Coraz częściej są one wysmakowanym uzupełnieniem nowoczesnych łazienek  zarówno tych utrzymanych w bieli, jak i w ciemnych tonacjach"  podkreślają projektanci współpracujący z marką KLUDI. Producent zadbał również, aby baterie spełniały bardzo ważny wymóg współczesności – pomagały oszczędzać wodę. Armatury zostały wyposażone w perlator s-pointer eco, który umożliwia dopasowanie strumienia wody do różnych kształtów umywalek i jednocześnie pozwala zredukować wypływ wody do 6l/min nawet przy wzroście jej ciśnienia.

KLUDI LOGO NEO
Jednouchwytowa bateria umywalkowa KLUDI BALANCE WHITE 
Ścienna bateria umywalkowa
KLUDI LOGO NEO Jednouchwytowa bateria umywalkowa KLUDI BALANCE WHITE Ścienna bateria umywalkowa

Tegoroczne nowości KLUDI to szerokie spektrum produktów, które powstały w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania użytkowników. Producent mile zaskoczył swoich klientów nową, ekskluzywną serią baterii KLUDI AMEO, a jednocześnie zaproponował dodatkowe, zmodyfikowane produkty w ramach znanych już, popularnych serii. Poszerzenie oferty o baterie w kolorze białym, nowe głowice natryskowe oraz komfortowe rozwiązania wprowadzone do ekonomicznej wersji armatury to z pewnością propozycje, którymi zachwycą się nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Odsłon artykułu: 775
Galeria zdjęć
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
Bateria KLUDI AMEO
KLUDI BALANCE WHITE
KLUDI BALANCE WHITE
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe