Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Łazienka

Błogi relaks pod prysznicem!

Wanny i natryski

Invena

Po ciężkim dniu każdy z nas marzy o zaznaniu chwili spokoju i odrobiny błogiego relaksu. Jeszcze lepiej gdy doświadczymy go w zaciszu własnego domu lub idąc dalej własnej łazienki, w której ukoimy zmysły ulubionym peelingiem czy maseczką. Tutaj może pojawić się drobny głos sprzeciwu. Nie każdy bowiem ma miejsce na wannę, dlatego my postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazać, że i prysznic może stać się strefą błogiego relaksu. Monika Stolarczyk - ekspert marki Invena podpowiada jaki rodzaj natrysku wybrać, aby w łazience stworzyć swój azyl i zaznać namiastki domowego SPA!

Deszczownia - rozkosz dla zmysłów

Od jakiegoś już czasu popularne są deszczownie, które stanowią doskonałą alternatywę dla zestawów prysznicowych na drążku. Dlaczego? Dlatego, że dają nam one możliwość wyboru źródła natrysku. Możemy zdecydować się na wykorzystanie deszczownicy, dzięki której delikatne krople wody spadające z góry ukoją nasze zmysły niczym przysłowiowy ciepły, letni deszcz. Drugą opcją jest słuchawka natryskowa, która umożliwi punktowy masaż ciała czy dokładne opłukanie np. z peelingu. Nie należy także zapominać, że deszczownia dodaje łazience efektownego blasku.

- To doskonała opcja dla osób wymagających. Takich, które potrzebują połączenia trzech istotnych komponentów: codziennej funkcjonalności rozszerzonej do możliwości zaznania spokojnego relaksu. Obie te opcje natomiast powinien wieńczyć ciekawy i efektowny design. Deszczownia Dokos marki Invena jest dokładnym odzwierciedleniem tych trzech rzeczy. Zapewnia wysoki komfort użytkowania, jest wyposażona system anti-calc, co ułatwia utrzymanie jej w czystości oraz dostępna w kolorze biały/chrom. Dlatego świetnie wpisuje się w ponadczasowy trend popularnego kontrastu bieli i czerni - tłumaczy Monika Stolarczyk, Product Manager firmy Invena.

Imola Exe w aranżacji z najmodniejszym kolorem w 2018 roku
Imola Exe w aranżacji z najmodniejszym kolorem w 2018 roku

Bliżej domowego SPA!

Warto też dodać, że słuchawki natryskowe, które pojawiają się w komplecie jako uzupełnienie deszczownicy niejednokrotnie posiadają możliwość wyboru kilku rodzajów strumienia. I tak może otoczyć nas delikatna mgiełka lub silny strumień do hydromasażu. Invena jako producent armatury poszła jednak o krok dalej.

- Dostrzegliśmy, że dobór strumienia jest niezwykle ważny dla codziennego użytku. Dzięki temu dajemy innym wybór, który może być uzależniony od nastroju czy samopoczucia w danej chwili. Z tą myślą stworzyliśmy model Rotonda, który posiada opcję wyboru strumienia nie tylko w słuchawce, ale także w deszczownicy - opowiada Monika Stolarczyk, PM Invena.

Przełącznik funkcji znajduje się w samej deszczownicy, a to nie jedyny wyróżnik modelu Rotonda. Deszczownia jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: chrom oraz biały/chrom, a do wyboru mamy także dwa kształty: klasyczny okrągły oraz kwadratowy o delikatnie zaokrąglonych rogach.

Mauritius Exe - prawdziwe SPA w Twoim domu
Mauritius Exe – prawdziwe SPA w Twoim domu

Pełna kontrola

Kiedy jednak marzymy o prawdziwym SPA, a rozmiar łazienki daje nam nieco większe możliwości aranżacyjne warto zwrócić uwagę na panel natryskowy z hydromasażem i kaskadą Mauritius EXE.

- To model wyposażony w 6 dysz do hydromasażu. Posiada także dwa rodzaje strumienia w natrysku górnym oraz słuchawkę. Stanowi kompletną i spójną propozycję dla miłośników SPA. Przypomnę także, że został wyposażony w mieszacz termostatyczny europejskiej marki Sedal z zabezpieczeniem przed osadzaniem się kamienia - dodaje Monika Stolarczyk, PM Invena.

Jeśli jednak nadal nasze myśli krążą wokół deszczowni, a przy tym zależy nam na utrzymaniu stałej temperatury strumienia doskonałą propozycją będzie Imola Exe w komplecie z baterią termostatyczną marki Invena. Bateria termostatyczna różni się od innych natryskowych tym, że umożliwia utrzymanie stałej temperatury strumienia nie wymagając tym samym dodatkowych ustawień. Kiedy już raz wybierzemy odpowiednią temperaturę, wystarczy tylko odkręcić wodę i cieszyć ciepłym, relaksującym prysznicem!

Deszczownia z baterią natryskową zatem to optymalne rozwiązanie, które łączy w sobie trzy ważne aspekty: wygodę codziennego użytkowania, możliwość stworzenia domowego SPA oraz ciekawy design. Dzięki niej mamy okazję stworzyć niebanalną i funkcjonalną strefę prysznicową nawet w niewielkiej łazience.

Rotonda – deszczownia dostępna w czterech wariantach i 3 rodzajami strumienia w natrysku górnym
Rotonda - deszczownia dostępna w czterech wariantach i 3 rodzajami strumienia w natrysku górnym

Więcej informacji na temat produktów Invena można znaleźć na stronie: www.invena.pl/lazienka-kuchnia/pl/.

Odsłon artykułu: 858
Galeria zdjęć
Deszczownia Dokos – połączenie bieli z chromem świetnie wpisuje się w trend ponadczasowego kontrastu białego z czarnym!
Deszczownia Dokos – połączenie bieli z chromem świetnie wpisuje się w trend ponadczasowego kontrastu białego z czarnym!
Deszczownia Dokos - czerń i biel z akcentem modnego fioletu
Deszczownia Dokos - czerń i biel z akcentem modnego fioletu
Deszczownia Rotonda w kolorze chrom
Deszczownia Rotonda w kolorze chrom
Deszczownia Rotonda w kolorze biały chrom
Deszczownia Rotonda w kolorze biały chrom
Imola Exe z baterią termostatyczną - stała kontrola nad temperaturą wody!
Imola Exe z baterią termostatyczną - stała kontrola nad temperaturą wody!
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe