Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Łazienka

Jasne aranżacje łazienkowych wnętrz

Całe pomieszczenie

Ferro

W urządzanie łazienki warto włożyć tyle serca, ile w aranżację innych części domu. Powinna być nowoczesna, funkcjonalna, piękna i… jasna. Biel, delikatne beże, écru i szarości są zawsze na czasie. Gdy zapragniemy odmiany, staną się kanwą, na której będziemy mogli budować coraz to nowe aranżacje.
FERRO Zestaw natrysk przesuwny, 3-funk Tutti Bateria termostat natrysk ścienna Trinity Bateria umywalka stojąca Ancona

Niewielka łazienka w jasnych barwach wyda się większa. Optycznie powiększą ją jeszcze przeźroczysta kabina prysznicowa i duże lustro na ścianie. W małym wnętrzu wszystko musi być praktyczne, dokładnie przemyślane. W niedużej kabinie prysznicowej sprawdzi się bateria natryskowa Trinity marki Ferro z termostatem. Pozwala na ustawienie stałej temperatury, a dodatkowo Safe Touch System sprawia, że korpus nie nagrzewa się, można go więc bezpiecznie dotknąć podczas kąpieli (obie funkcje są szczególnie ważne, gdy w domu przebywają małe dzieci). Z baterią doskonale komponuje się chromowany natrysk przesuwny Tutti z rączką o trzech rodzajach strumienia; zastosowany system Easy Clean ułatwia usuwanie kamienia wapiennego.

FERRO Natrysk Doppio VerdeLine N360VL, Bateria natryskowa Dijon BDJ7. Mydelniczka Audrey AD02, Uchwyt na papier Audrey, Wieszak pojedyńczy Novatorre 9

Jeśli będziemy chcieli dodać charakteru jasnej, łazienkowej przestrzeni, po prostu pomyślmy o jakimś mocniejszym akcencie. Wyrazistym punktem prezentowanego minimalistycznego wnętrza o białych i szarych kaflach oraz błyszczących frontach białych mebli będzie na przykład miedziana lampa wisząca. W styl tej aranżacji dobrze wpisują się oszczędne w formie baterie Dijon (umywalkowa i natryskowa) marki Ferro, których chromowana powłoka niejako koresponduje z "błyskiem" pozostałych powierzchni. Pasuje do nich też nowoczesny 3-funkcyjny natrysk przesuwny Doppio VerdeLine z dodatkową funkcją eco, która pozwala na ograniczenie przepływu wody do 1,5 l/min. Całości dopełniają proste akcesoria Audrey - uchwyt na papier toaletowy czy mydelniczka, a także elementy naśladujące drewno.

FERRO Bateria wannowa wielootworowa Metalia- 57, Bateria umywalkowa stojąca nablatowa Veneto VeldeLine, Zestaw natryskowy przesuwny 1-funkcyjny Bellis

Dysponując dużą przestrzenią, można stworzyć luksusowy pokój kąpielowy - domowe spa. Biel spowoduje, że pomieszczenie wyda się przestronne niczym salon, a wrażenie to spotęguje jeszcze na przykład szerokie okno gwarantujące dopływ dziennego światła. Jasne barwy są idealne w miejscu, w którym mamy się odprężyć - uspokajają, nastrajają optymistycznie.

Królową salonu kąpielowego będzie oczywiście wolnostojąca wanna z dopasowaną do niej stylistycznie nowoczesną baterią (pamiętajmy, że armatura, oprócz swej praktycznej roli, ma też pełnić funkcję dekoracyjną). W prezentowanej aranżacji zastosowano elegancką wielootworową baterię marki Ferro z linii Metalia. Jest prosta i nie ma plączącego się węża prysznicowego, gdyż został schowany w obudowie wanny. Umywalka nablatowa w kształcie misy tworzy zgrany duet z wysoką, stojącą baterią Veneto VeldeLine wyposażoną w ceramiczny regulator FerroClick z ogranicznikiem przepływu ciepłej wody, a także w perlator, który zmniejsza zużycie wody nawet o 50%. W nowoczesnej łazience zestaw prysznicowy ma estetyczną baterię podtynkową ("część techniczna" schowana w ścianie), a na zewnątrz widać nieduży, chromowany uchwyt Capri.

Salon kąpielowy - w którym odchodzimy od typowo łazienkowej stylizacji - powinien być przytulny. Każdą przestrzeń ocieplą oryginalne chromowane akcesoria z dodatkiem drewna bambusowego - dozownik na mydło, pojemnik kosmetyczny, wieszak na ręcznik, uchwyt na papier. Gdy jasne wnętrze ożywimy zielenią roślin, do kąpieli dodamy pachnące olejki, zadbamy o ciekawe oświetlenie - łazienka na długo stanie się naszą wyspą szczęśliwą.

Odsłon artykułu: 128
Galeria zdjęć
Akcesoria bambusowe,pojemnik kosmetyczny K17F
Akcesoria bambusowe,pojemnik kosmetyczny K17F
Akcesoria bambusowe,wieszak na ręcznik pojedyńczy K07F
Akcesoria bambusowe,wieszak na ręcznik pojedyńczy K07F
Bateria umywalkowa stojąca Dijon
Bateria umywalkowa stojąca Dijon
Bateria umywalkowa stojąca Stillo
Bateria umywalkowa stojąca Stillo
Bateria wannowa ścienna Stillo
Bateria wannowa ścienna Stillo
Bateria wannowa wielootworowa Metalia 57
Bateria wannowa wielootworowa Metalia 57
Szklanka pojedyncza Audrey
Szklanka pojedyncza Audrey
Bateria umywalkowa stojąca nablatowa Veneto VeldeLine
Bateria umywalkowa stojąca nablatowa Veneto VeldeLine
Bellis, zestaw natryskowy przesuwny
Bellis, zestaw natryskowy przesuwny
Doppio VerdeLine, natrysk przesuwny 3-funkcyjny
Doppio VerdeLine, natrysk przesuwny 3-funkcyjny
Tutti, zestaw natryskowy przesuwny
Tutti, zestaw natryskowy przesuwny
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe