Butik

Krzesło Babafelt Charlotte Kingsnorth

Babafelt wykonany jest z grubego filcu z wełny naturalnej. Foliowany arkusz jest cięty i składany w celu stworzenia przypominającej kokon przestrzeni do siedzenia, która reaguje na ruchy osób i ściska je, gdy odchylają się do tyłu.

Drewniana rama wykonana jest przez tradycyjnego brytyjskiego rzemieślnika, który mistrzowsko kształtuje drewno orzechowe. Grube nogi orzechowe są wygięte parą, aby podążać za naturalnym łukiem filcu.

Felt to zaawansowany technologicznie materiał ekologiczny, który pochodzi z nisko-technologicznego źródła odnawialnego. Filc wykonany jest z wysokiej jakości włókien wełnianych, które są mechanicznie prasowane za pomocą ciepła, wilgoci i nacisku. Rezultat jest długotrwały, odporny na działanie ognia i wilgoci oraz działa jako naturalny izolator hałasu.

Krzesło posiada dużą okrągłą poduszkę.

Drewniana rama wykonana jest przez tradycyjnego brytyjskiego rzemieślnika, który mistrzowsko kształtuje drewno orzechowe. Grube nogi orzechowe są wygięte parą, aby podążać za naturalnym łukiem filcu.Felt to zaawansowany technologicznie materiał ekologiczny, który pochodzi z nisko-technologicznego źródła odnawialnego. Filc wykonany jest z wysokiej jakości włókien wełnianych, które są mechanicznie prasowane za pomocą ciepła, wilgoci i nacisku. Rezultat jest długotrwały, odporny na działanie ognia i wilgoci oraz działa jako naturalny izolator hałasu.Krzesło posiada dużą okrągłą poduszkę.

Pozostałe produkty z kategorii krzesła

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje