Butik

Conoflat - płaska powierzchnia prysznicowa

Marzy ci się prysznic jak w ekskluzywnym hotelu? Conoflat - płaska emaliowana powierzchnia prysznicowa firmy Kaldewei wygląda elegancko, a jest znacznie trwalsza i bardziej higieniczna niż podłoga pod prysznicem wyłożona płytkami.

Prysznic bez brodzika ma wiele zalet: wygląda elegancko, jest wygodny, bo nie ma \"progu\", i znakomicie nadaje się do małych łazienek, ponieważ paska powierzchnia zrównana z podłogą nie zabiera miejsca.Jednak wyłożona płytkami podłoga pod prysznicem to nie najlepsze rozwiązanie. Nawet bardzo starannie wykonana, może z czasem być trudna do utrzymania w czystości.Tak właśnie stało się w hotelu Radisson Blu w Hamburgu - już po kilku miesiącach od remontu utrzymanie czystości w wyłożonych płytkami prysznicach bez brodzika okazało się niewykonalne. Zdecydowano się więc na ponowny remont. Tym razem wybór padł na płaskie emaliowane powierzchnie prysznicowe Conoflat firmy Kaldewei. Nie bez powodu.Powierzchnia prysznicowa Conoflat wykonana z emaliowanej blachy o grubości 3,5 mm jest bardzo trwała i nawet przy intensywnym użytkowaniu nie powstają na niej najdrobniejsze zarysowania. A ponieważ, w odróżnieniu od płytek, nie ma fug, jest idealnie szczelna i przez długie lata łatwa do utrzymania w czystości.Ponadto emaliowane powierzchnie prysznicowe Conoflat są proste w montażu, a jeśli zajdzie taka potrzeba, bez problemu można je wymienić. To ważne zarówno w domowej łazience, jak i w hotelu, gdzie łazienek jest kilkaset.Warto dodać, że na wszystkie swoje produkty z emaliowanej blachy o grubości 3,5 mm Kaldewei daje aż 30 lat gwarancji! Nic więc dziwnego, że szefowie Radisson Blu w Hamburgu zaufali waśnie jej. 

Pozostałe produkty z kategorii płytki ceramiczne

Wybieram
Wybieram
Wybieram
Czas na zabawę
Jak myślisz, którą okładkę wybrała redakcja na numer czerwcowy?
Sprawdź się, czy masz podobny gust do redakcji. Dowiedz się jak uzasadniamy nasz wybór. Zapraszamy do naszej małej zabawy!
Brawo! To nasz wybór!
Apartament w Amsterdamie
Wybór redakcji padł na wnętrze z Holandii prezentujące kuchnię z widokiem na salon. Mieszkanie jest w zabytkowej części Amsterdamu. Kompozycja doskonale nawiązuje do gorących dni czerwcowego lata.
Czas na zabawę
Sprawdź czy Twoi znajomi też mają taki dobry gust!
Udostępnij na Facebook icon
Nasz wybór to
Apartament w Amsterdamie
Wybór redakcji padł na wnętrze z Holandii prezentujące kuchnię z widokiem na salon. Mieszkanie jest w zabytkowej części Amsterdamu. Kompozycja doskonale nawiązuje do gorących dni czerwcowego lata.
Czas na zabawę
Sprawdź, czy Twoim znajomym uda się odgadnąć
Udostępnij na Facebook icon
ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Czas na Wnętrze maj 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje