Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Garderoba

Garderoba z włoskim charakterem

Meble i dodatki

Galeria Wnętrz

Włoskie meble słyną z wysmakowanego wzornictwa i perfekcyjnego wykonania. Dlatego tak chętnie wybieramy je do salonów i kuchni. Czemu jednak nie mielibyśmy cieszyć się najwyższą jakością także w ustroniu garderoby?

Takie właśnie meble - zachwycające jakością i starannością wykonania - oferuje włoska marka Fimes. Nowością jest wysmakowana garderoba Complanare, dostępna już w Galerii Wnętrz w warszawskiej Domotece. Przestronna szafa zamontowana w sypialni lub przedpokoju pomieści wszystko co niezbędne, będąc jednocześnie ozdobą wnętrza.

Na uwagę zasługuje zwłaszcza nowatorski system otwierania przesuwnych drzwi - skrzydła drzwiowe najpierw delikatnie odsuwają się od płaszczyzny szafy, a następnie przesuwają w bok.

Wnętrze garderoby Fimes. Garleria Wnętrz

Do nowoczesnych wnętrz pasować będzie garderoba Complanare z frontem wykonanym z płyty MDF (o grubości 4 cm) i minimalistycznymi uchwytami z anodowanego aluminium. Do wyboru mamy aż 12 kolorów MDF, a jeśli żaden nie przypadnie nam do gustu, na zamówienie producent wykona garderobę w dowolnym kolorze z palety RAL. Fronty mogą być matowe, lakierowane na wysoki połysk oraz satynowe, pomalowane lakierem z jedwabiem.

Dla zwolenników tradycyjnego wystroju przygotowano wersję z lustrzanymi frontami w odcieniach lekko szarym lub brązowym. Lustrzane fronty przedzielone są pośrodku listwą, która pełni rolę uchwytu. Wykończona jest fornirem z drewna orzechowego, podobnie jak boki szafy.

Wielkość garderoby Complanare wybieramy sami. Standardowe przesuwne drzwi mają szerokość 1165 mm i wysokość 2600 mm, ponadto w ofercie są drzwi otwierane o szerokości 570 mm. Maksymalna szerokość szafy to 4735 mm - do tego rozmiaru można ją dowolnie komponować z obu tych elementów.

Proponowane przez producenta wersje to:

  • zabudowa 2-elementowa z dwojgiem przesuwnych drzwi lub drzwi przesuwne i drzwi otwierane,
  • wersja 3-elementowa z dwojgiem drzwi przesuwnych i z drzwiami otwieranymi
  • wersja 4-elementowa z czworgiem przesuwnych drzwi. 

Najwyższej jakości mechanizmy przesuwne pracują lekko i cicho. Standardowe wyposażenie szafy to dwa relingi: górny i dolny, oraz półka pośrodku. Można dodać jeszcze funkcjonalną półkę na spodnie.

Garderoba Complanare, choć obszerna, wygląda lekko i nie przytłacza wnętrza. To dzięki dużym gładkim płaszczyznom frontów bez zbędnych detali. Rama jest dyskretnie ukryta, a drzwi mocowane są u góry, dzięki czemu konstrukcja nie narusza się podłogi.

Dystrybutorem produktów marki Fimes na polskim rynku jest Galeria Wnętrz. Zapraszamy do salonów przy ul. Malbolskiej 41 (CWW Domoteka), lokale MS 33 i MS 34.

Odsłon artykułu: 11194
Galeria zdjęć
Włoska garderoba Complanare z lustrzanymi frontami. Galeria Wnętrz
Włoska garderoba Complanare z lustrzanymi frontami. Galeria Wnętrz
Garderoba włoskiej marki Fimes z frontami z MDF. Galeria Wnętrz
Garderoba włoskiej marki Fimes z frontami z MDF. Galeria Wnętrz
Garderoba Complanare z frontami z MDF - wersja 3-elementowa z dwojgiem drzwi przesuwnych i z drzwiami otwieranymi. Galeria Wnętrz
Garderoba Complanare z frontami z MDF - wersja 3-elementowa z dwojgiem drzwi przesuwnych i z drzwiami otwieranymi. Galeria Wnętrz
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.



Wydanie tabletowe