Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Inspirujące wnętrza

Sopockie mieszkanie w skandynawskim stylu

Czasem ludzkie losy toczą się tak, że dom znajduje się na dwóch przeciwległych brzegach... morza. Tak właśnie jest w przypadku Miry, która na stałe mieszka w Szwecji, a do Sopotu przyjeżdża co jakiś czas w interesach. Aby zawsze czuć się jak u siebie, postanowiła utrzymać oba domy w chłodnej północnej stylistce. My odwiedziliśmy ją po naszej stronie Bałtyku.

Zobacz więcej
Nowoczesna leśniczówka

To Frank L. Wright, prekursor budownictwa organicznego, uświadomił swoim następcom, jak ważny przy projektowaniu jest krajobraz. Wnętrza domu w Międzylesiu wykreowane przez architektkę Annę Koszelę czerpią z jego mądrości. Udało się w nich przemycić atmosferę lasu, zgrabnie powiązać to, co w środku, z widokiem rozpościerającym się za oknem.

Zobacz więcej

Luksusowy apartament pełen kolorów

Dzieła sztuki są jak biżuteria dla mieszkania. Zwykle dobieramy je troskliwie na końcu, kiedy wszystkie inne elementy są już na miejscu. Ale w przypadku tego apartamentu było odwrotnie. To sztuka nadała ton całej przestrzeni.

Zobacz więcej
Ponadczasowy wystrój w pierwszym własnym mieszkaniu

Ponadczasowo, bez oglądania się na najnowsze trendy, prosto i przyjaźnie. Tak projektantka Agata Melerska urządziła swoje pierwsze mieszkanie.

Zobacz więcej
Przepych i prostota - przepis na przytulne wnętrze

Surowe blaty na tle barokowej tapety. Eleganckie, niemal pałacowe żyrandole, a pod nimi prosty stół i krzesła - każde z innej bajki. A jednak wszystko w tym wnętrzu wygląda jak wyrafinowany, starannie dobrany komplet.

Zobacz więcej

Jasne, wysokie, słoneczne - mieszkanie jak przystań spokoju

Jasne, wysokie, słoneczne. Takie jest gdańskie mieszkanie pary znanych restauratorów i ich synów. Właśnie tu znajdują wytchnienie po pracy w swojej popularnej i gwarnej włoskiej restauracji.

Zobacz więcej
Mieszkanie w kamienicy w Rembertowie

Gdy na świat przyszły bliźniaczki, Aneta i Krzysztof zapragnęli zamienić wynajmowane mieszkanie na coś większego - koniecznie w starej kamienicy, najlepiej w sercu Warszawy. Zaprzyjaźniony pośrednik trzy razy im powtarzał, że mieszkanie, o jakim marzą, znalazł w Rembertowie, ale Aneta nawet nie chciała słyszeć o wyprowadzce poza centrum. Na szczęście intuicja podpowiedziała jej, by zmieniła zdanie.

Zobacz więcej
Mieszanie stylów - eklektyczny wystrój mieszkania w Gdańsku

Lubi mieszać style, zestawiać kontrasty, łączyć wzornictwo bliskowschodnie z ikonami nowoczesnego designu. Tak projektuje dla innych, ale i dla siebie. Jej gdańskie mieszkanie jest dowodem na to, jak Lucyna Kołodziejska lubi mieszać... we wnętrzach.

Zobacz więcej
Soft loft, czyli eleganckie mieszkanie z industrialnymi akcentami

Czy kolumna z trawionej stali, surowa, niczym przeniesiona wprost z hali maszyn, może być ozdobą eleganckiego salonu? I czy wielki płat czarnej blachy może okrywać ścianę przytulnej sypialni? Jak najbardziej! W stylowym mieszkaniu sprawdzą się i nietypowe materiały, i zaskakujące rozwiązania. Oto dowód.

Zobacz więcej
Krakowskie mieszkanie z amerykańską duszą

Jagoda, właścicielka mieszkania, wyjechała z Polski ponad 30 lat temu. W Krakowie stworzyła sobie mały azyl, bo, jak mówi, zostawiła tu swoje serce.

Zobacz więcej

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

Comfort Collection - Nowe grzejniki do łazienek firmy VASCO

Firma VASCO od lat wyznacza nowatorskie trendy w branży grzejników dekoracyjnych. Stylistyka belgijskiego producenta jest konsekwentnie ... czytaj dalej

Mój dom, mój styl

Lubimy modnie się ubierać, modnie czesać i modnie jeść. Nie mniej pożądane jest dziś także modne mieszkanie, ale jakkolwiek ... czytaj dalej

Kuchnie marki Rust

Firma Ernest Rust od ponad 50 lat projektuje i tworzy wnętrza kuchenne odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją ... czytaj dalej

Grzanie w formie

Nie ukrywa się ich pod oknem za zasłoną, nie szuka pomysłów na zabudowanie. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne zajmują eksponowane miejsce w salonie, zdobią hol, kuchnię i łazienkę. ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe