Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Inspirujące wnętrza

Vintage, plakaty i kolory w 3-pokojowym mieszkaniu

Plakaty, vintage, kolory - Ania wiedziała od początku, że to one zdefiniują wnętrze. Dziś już nawet nie wspomina poprzedniego mieszkania, gdzie oczekiwania wobec czterech ścian miała, jak mówi, nieuświadomione. Kiedy zaczęła nad nimi pracować, stwierdziła, że prościej będzie mieszkanie po prostu zostawić, niż odmienić.

Zobacz więcej
Nowoczesna architektura - nowoczesne wnętrza

Ta historia, jak większość opowieści o skąpanych w zieleni, wygodnych domach rodzinnych, zaczęła się od pięknego marzenia o ucieczce z wielkiego miasta...

Zobacz więcej

Nowojorskie inspiracje w przytulnym wnętrzu

Przytulne, choć pełne loftowych odniesień - takie jest sopockie mieszkanie Artura. Poza nowojorskimi inspiracjami, szczególny charakter nadają mu oryginalne przedmioty oraz kolekcjonowane przez właściciela nowoczesne polskie malarstwo.

Zobacz więcej
Szarość i mocne kolory w domu pod Warszawą

Pewnego dnia Edyta i Maciek postanowili porzucić miasto i przeprowadzić się na wieś. Ale szukali miejsca, które nie będzie zbyt daleko. Udało się znaleźć idealne - urokliwe, sielskie osiedle tuż przy granicy Warszawy.

Zobacz więcej
Z tradycji w nowoczesność - dom po remoncie

Chociaż dom stoi już od dwunastu lat, jego właściciele czują się, jakby wybudowali go od nowa. A wszystko za sprawą odważnego remontu, który całkowicie odmienił wnętrza - z bezpiecznie tradycyjnych na zaskakująco nowoczesne.

Zobacz więcej

Góralski dom w stylu prowansalskim

Marysia i Michał wybudowali solidny dom z drewnianych bali. Taki, jakich wiele na Podhalu. Jednak mimo szczerej miłości do podhalańskiej kultury i tradycji zdecydowali się urządzić go tak, jakby znajdował się nie u podnóża Tatr, lecz na francuskiej prowincji.

Zobacz więcej
Lofty "U Scheiblera" - apartament w starej łódzkiej przędzalni

Odwiedzamy niezwykły dwupoziomowy apartament, który mieści się w równie frapującym miejscu - w XIX-wiecznej dawnej przędzalni, zbudowanej przez znanego przemysłowca Karola Scheiblera, w zabytkowej dzielnicy Księży Młyn w Łodzi. Fabrykę zrewitalizowano i urządzono w niej nowoczesne mieszkania, tak modne dziś lofty.

Zobacz więcej
Kolorowe akcenty w męskim mieszkaniu

Nie za duże, nie za małe, bardzo wygodne męskie królestwo. Przemyślany projekt jest efektem współpracy i porozumienia architekta z właścicielem. Dzięki temu w designerskim wnętrzu wyraźnie wyczuwa się duszę gospodarza.

Zobacz więcej
Eleganckie mieszkanie na warszawskim Muranowie

Zniszczone deski ze starej stodoły na ścianie w salonie? Ręcznie namalowany obraz tuż nad wanną? Czemu nie? Eleganckie mieszkanie na warszawskim Muranowie jest kolejnym dowodem na to, że odważne i niekonwencjonalne pomysły przynoszą niezwykły efekt.

Zobacz więcej
Beton i feng shui w mieszkaniu

Czy można w jednym mieszkaniu pogodzić elementy pochodzące wprost z Dalekiego Wschodu ze sprzętami przywodzącymi na myśl statek kosmiczny i Dartha Wadera z Gwiezdnych Wojen? Beton i zasady feng shui? Okazuje się, że tak - i to ze znakomitym rezultatem.

Zobacz więcej

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

Comfort Collection - Nowe grzejniki do łazienek firmy VASCO

Firma VASCO od lat wyznacza nowatorskie trendy w branży grzejników dekoracyjnych. Stylistyka belgijskiego producenta jest konsekwentnie ... czytaj dalej

Mój dom, mój styl

Lubimy modnie się ubierać, modnie czesać i modnie jeść. Nie mniej pożądane jest dziś także modne mieszkanie, ale jakkolwiek ... czytaj dalej

Kuchnie marki Rust

Firma Ernest Rust od ponad 50 lat projektuje i tworzy wnętrza kuchenne odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją ... czytaj dalej

Grzanie w formie

Nie ukrywa się ich pod oknem za zasłoną, nie szuka pomysłów na zabudowanie. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne zajmują eksponowane miejsce w salonie, zdobią hol, kuchnię i łazienkę. ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe