Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Inspirujące wnętrza

Pastelowe kolory zamiast beży i brązów - metamorfoza mieszkania

Łagodne szarości i błękity, zabawne kolorowe akcenty, kuchnia otwarta na salon? Czy aby na pewno o to nam chodziło? - zastanawiali się właściciele tego mieszkania. Jeszcze niedawno nie wyobrażali sobie, że pożegnanie z bezpiecznymi beżami, brązami i tradycyjnym układem wnętrz okaże się aż tak przyjemne...

Zobacz więcej
Styl skandynawski i stare mury - czworaki po remoncie

Stare ceglane mury metrowej grubości, skandynawski styl, artystyczny sznyt. Hrabia Franz Carl Kotuliński, właściciel majątku w Czechowicach-Dziedzicach zapewne mocno by się zdziwił, widząc, jak niezwykłym miejscem są dziś czworaki, które bez mała trzysta lat temu postawił dla służby.

Zobacz więcej

Wakacyjny apartament w Sopocie

Morskie akcenty, pięknie rzeźbione chińskie meble, luneta i mapy na ścianach. Mieszkanie Grażyny i Zenona przypomina skarbiec obieżyświata zafascynowanego odkrywaniem nowych lądów.

Zobacz więcej
Minimalizm + glamour w domu z ogródkiem

Surowa prostota i ciepły kobiecy romantyzm. Minimalizm i elementy glamour. Sprzeczności? Owszem, jednak umiejętnie połączone pod jednym dachem mogą się znakomicie uzupełniać i tworzyć spójną całość. Dom, który odwiedzamy, jest tego przykładem.

Zobacz więcej
Eko dom pod Warszawą - oryginalna architektura

Niemal każdy, kto po raz pierwszy widzi ten niezwykły eko dom, staje zdumiony. Monumentalna konstrukcja, wypełniona po brzegi gałązkami tarniny, najpierw kojarzy się z monstrualnym gniazdem, a za chwilę... No jasne! To niemal autentyczna uzdrowiskowa tężnia!

Zobacz więcej

Egzotyczne i kolorowe mieszkanie podróżników

Maroko w kuchni, Indie w holu, a Japonia w sypialni... Właściciele tego oryginalnego mieszkania mimo że uwielbiają podróże, nie muszą wsiadać w samolot, by przenieść się w dalekie tropiki lub poczuć jak na marokańskim suku. Wystarczy, że przejdą się po pokojach.

Zobacz więcej
Jak się mieszka w Sea Towers - nowoczesny apartament

Gdynia, Sea Towers. Za panoramicznymi oknami salonu rozciąga się zachwycający widok. To 30. kondygnacja, a więc unosimy się w przestworzach, otoczeni elegancją i komfortem starannie urządzonego nowoczesnego apartamentu, którego projekt został nagrodzony w VII edycji konkursu VASCO Integracja.

Zobacz więcej
Polski dom inspirowany Toskanią

Ewa i Marek od lat spędzają wakacje w Toskanii. Są zakochani w tamtejszych krajobrazach pełnych łagodnych linii, w architekturze i oczywiście włoskiej kuchni.

Zobacz więcej
Styl rustykalny w starej willi

Jak się mieszka w domu, który za rok będzie miał sto lat? - Fantastycznie! - twierdzą Basia i Borys, którzy wraz z dziećmi, Nelą i Kajetanem, zajmują część neobarokowej willi. Zabytkowy dom przetrwał dziejowe zawieruchy. Wszystko nadal jest tu oryginalne, a po pokojach ponoć snują się zjawy...

Zobacz więcej
Ascetyczne wnętrze z kroplą koloru

Kropla koloru może zdziałać cuda. Często wystarczy jeden odpowiednio dobrany barwny sprzęt, by ascetycznie urządzone wnętrze nabrało pożądanego klimatu - stało się przytulne lub pełne radosnej energii. Dowody na prawdziwość tej teorii znajdujemy w tym domu.

Zobacz więcej

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

Comfort Collection - Nowe grzejniki do łazienek firmy VASCO

Firma VASCO od lat wyznacza nowatorskie trendy w branży grzejników dekoracyjnych. Stylistyka belgijskiego producenta jest konsekwentnie ... czytaj dalej

Mój dom, mój styl

Lubimy modnie się ubierać, modnie czesać i modnie jeść. Nie mniej pożądane jest dziś także modne mieszkanie, ale jakkolwiek ... czytaj dalej

Kuchnie marki Rust

Firma Ernest Rust od ponad 50 lat projektuje i tworzy wnętrza kuchenne odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją ... czytaj dalej

Grzanie w formie

Nie ukrywa się ich pod oknem za zasłoną, nie szuka pomysłów na zabudowanie. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne zajmują eksponowane miejsce w salonie, zdobią hol, kuchnię i łazienkę. ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe