Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Pokój dziecka

Nawilżacz powietrza - niezbędne urządzenie w pokoju dziecka

Meble i dodatki

Stadler Form

Czy jesień i zima muszą się kojarzyć z katarem i kaszlem, opuszczonymi zajęciami w szkole? Niekoniecznie. Za spadek odporności w sezonie grzewczym winne jest suche powietrze w naszych domach.

Jest zimno, więc się dogrzewamy, dogrzewamy się, więc poziom wilgoci w pomieszczeniach zamkniętych drastycznie spada nawet poniżej 20%. Za optymalny poziom nawilżenia uznaje się przedział między 40 a 60%. Zbyt niska wilgotność powietrza to nawracające infekcje, choroby górnych dróg oddechowych, problemy z koncentracją, ogólne osłabienie, bóle głowy. Nawilżanie powietrza w pokojach dziecięcych w okresie grzewczym jest koniecznością.

Szwajcarska marka Stadler Form to uznany producent najwyższej klasy urządzeń gospodarstwa domowego, które są nie tylko bardzo praktyczne i użyteczne, ale też wyróżniają się pięknym wzornictwem. Dobry projekt, według Martina Stadlera, to wyjątkowe formy z innowacyjną technologią i łatwością użytkowania. Produkty firmy Stadler Form zdobyły wiele międzynarodowych nagród. Są dostępne w 37 krajach całego świata.

Urządzenia do pokoi dziecięcych nie muszą straszyć kiczowatą formą. Mogą, a nawet powinny być piękne, kolorowe, proste i co najważniejsze - bezpieczne dla dziecka. Jednym z takich produktów jest Stadler Form OSKAR.

OSKAR - zaprojektowany przez uznanego szwajcarskiego projektanta Mattiego Walkera (Design by Matti), został w 2015 roku wyróżniony przez German Design Award. Nawilżacz ewaporacyjny OSKAR zapewnia najbardziej naturalną formę nawilżania powietrza.

Technologia ewaporacyjna polega na odparowaniu wody. Zanurzony w wodzie filtr nasiąka, a cząsteczki wody odprowadzane są do powietrza mechanicznie za pomocą wentylatorów. Powietrze jest nawilżone równomiernie, efekt jest długotrwały, zużycie energii elektrycznej jest na bardzo niskim poziomie.

OSKAR zapewnia idealny klimat wnętrza, a także dzięki wbudowanemu dozownikowi zapachów rozprowadza po nim ulubiony, piękny zapach lub olejek eukaliptusowy, który ma właściwości przeciwzapalne, odświeżające, rozkurczowe, obkurczające, odświeżające, antyseptyczne i antybakteryjne.

Kolejnym przykładem skutecznego i eleganckiego nawilżacza powietrza jest Stadler Form ANTON. Zaprojektowany przez Mattiego Walkera (Design by Matti), został nominowany do nagrody German Design Award 2017.

Nawilżacz ultradźwiękowy ANTON pracuje w technologii ultradźwiękowej. To najpopularniejsze obecnie rozwiązanie na rynku. Dzięki ultradźwiękom woda w zbiorniku nawilżacza zamieniana jest w zimną mgiełkę, a pomieszczenie jest nawilżone szybko i skutecznie. Kostka jonizacyjna dba o higienę, zapobiega wzrostowi zarazków i bakterii, a zlokalizowany w kartridżu zmiękczacz wody zapobiega tworzeniu się kamienia.

Nawilżacz ANTON posiada funkcję równomiernego uwalniania zapachów. Podświetlany wskaźnik poziomu wody zmienia kolor na czerwony, gdy zbiornik jest pusty. Przyciski do prostej obsługi ukryte są pod spodem. ANTON to nawilżacz z dobrym smakiem, idealny do niewielkich pomieszczeń, dostępny aż w 7 kolorach! 

Odsłon artykułu: 913
Galeria zdjęć
Oskar - nawilżacz ewaporacyjny
Oskar - nawilżacz ewaporacyjny
Oskar - nawilżacz ewaporacyjny
Oskar - nawilżacz ewaporacyjny
Oskar - nawilżacz ewaporacyjny brązowy
Oskar - nawilżacz ewaporacyjny brązowy
Oskar Litttle - nawilżacz ewaporacyjny
Oskar Litttle - nawilżacz ewaporacyjny
Oskar Big - nawilżacz ewaporacyjny
Oskar Big - nawilżacz ewaporacyjny
Anton - nawilżacz ultradzwiękowy różowy
Anton - nawilżacz ultradzwiękowy różowy
Anton - nawilżacz ultradzwiękowy biały
Anton - nawilżacz ultradzwiękowy biały
Anton - nawilżacz ultradzwiękowy biały
Anton - nawilżacz ultradzwiękowy biały
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe