Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Butik

donice i wazony

Innowacyjna donica Airy

Cena: 379,99

Airy - innowacyjna donica, zaprojektowana w Niemczech na podstawie oficjalnych badań NASA. Poważna część (do 90%) procesu oczyszczania powietrza odbywa się przez korzenie roślin. Dzięki swojej budowie, Airy pomaga roślinom oczyszczać powietrze do 8 razy skuteczniej w porównaniu do roślin w zwykłych donicach. Skuteczność samej donicy Airy potwierdzają liczne badania. Oprócz tego prezentuje się ona niezwykle stylowo, co potwierdziło przyznanie nagrody Red Dot Design Award 2016.

Dowiedziono, że powietrze wewnątrz pomieszczenia jest o dziesięć razy bardziej zanieczyszczone, niż powietrze wzdłuż głównych dróg. Toksyny w powietrzu, którym oddychasz, są niewidoczne - ale są tam one zawsze obecne. Tworzywo sztuczne, materiały budowlane, dywany, meble i nawet odzież zawierają substancje zanieczyszczające środowisko oraz toksyny, które wyparowują do powietrza, co powoduje złe samopoczucie, znacznie zmniejsza również efektywność pracy. Roślina w donicy Airy skutecznie oczyści powietrze z benzenu, formaldehydu, ftalanu oraz innych toksyn. Ponadto donica Airy wygląda stylowo - doda innowacyjności i świeżości wnętrzu Twojego domu.

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe