Porady projektanta

Nasz ekspert
Zuzanna Sikora
Projektant wnętrz
Artystyczna dusza o inżynieryjnej precyzji. Uważa, że przedmioty, które nas otaczają bardzo wpływają na nasze samopoczucie, dlatego też starannie dobiera każdy element wnętrza. Jej celem jest realizowanie ciekawych projektów, na które będzie mogła patrzeć
Zadaj pytanie
Nasz ekspert bezpłatnie doradzi Ci, jak funkcjonalnie rozplanować mieszkanie, przestawić meble, dobrać kolory i dodatki do wnętrza. Każdemu czytelnikowi przysługuje jedna porada.
Akceptuję regulamin
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Dodane pliki:
Redakcja zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zapytania. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem udzielania porad
Regulamin udzielania porad
  1. Udzielamy porad wyłącznie w formie publikacji na łamach portalu czasnawnetrze.pl. Materiały przesyłane przez czytelników (zdjęcia, rzuty mieszkań, itp.) stają się częścią publikacji, na co czytelnik wyraża zgodę w momencie wysłania zgłoszenia. Nazwisko czytelnika i jego adres mailowy dołączone do zgłoszenia nie są publikowane.
  2. W zależności od problemu, jakiego dotyczy zgłoszenie, do formularza należy dołączyć rzut pomieszczenia lub całego mieszkania (wraz z naniesionymi wymiarami) oraz zdjęcia pomieszczenia (pliki graficzne spakowane w formacie Zip). Rzut może zostać wykonany ręcznie, ale poza wymiarami muszą się na nim znaleźć pozostałe istotne informacje, jak rozmieszczenie pionów wentylacyjnych i kanalizacyjnych, szerokości i wysokości okien (w przypadku drzwi – szerokość) oraz wysokość pomieszczenia.
  3. Jeżeli w zgłoszeniu będzie brakowało wyżej wymienionych materiałów (lub będą nieczytelne), porada nie zostanie opracowana (projektant bez nich nie jest w stanie rozrysować propozycji przebudowy, rozmieszczenia mebli, itp.).
  4. Zakres opracowania / porady:
    - jeśli zgłoszenie dotyczy przebudowy wraz z rozmieszczeniem mebli i funkcji na rzucie – może to być całe mieszkanie lub jedno piętro domu - jeśli zgłoszenie dotyczy aranżacji wnętrza wraz z doborem kolorów, mebli, dodatków, itp. – może to być tylko jedno wybrane pomieszczenie.
  5. Zgłoszenia dotyczące wnętrz komercyjnych nie będą brane pod uwagę, oferowane przez nas porady dotyczą tylko wnętrz mieszkalnych.
  6. Po opublikowaniu porady czytelnik otrzymuje maila z linkiem do publikacji. Projektant nie prowadzi dodatkowej korespondencji dotyczącej opracowanej porady po jej opublikowaniu.
  7. Każdemu czytelnikowi przysługuje jedna porada. Ilość porad ograniczona do 10 zapytań miesięcznie. Projektant wybiera najciekawsze zapytania.
Dodano plik do wysłania
ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Czas na Wnętrze grudzień 2020 - styczeń 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje