Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Porady projektanta

Podłużne mieszkanie dla singla

Potrzebuję porady jak urządzić mieszkanie na podłużnym planie. Okna znajdują się tylko po jednej stronie. 

Zobacz więcej
Jak podzielić pokój dla 2 dzieci?

Chciałabym podzielić pokój na dwa pomieszczenia - pokój dla dziecka i pokój gościnny. Nasze mieszkanie ma w sumie dwa pokoje, ale w maju powiększy nam się rodzina i chcielibyśmy, aby każde dziecko miało swój pokój. 

Zobacz więcej
Połączenie salonu z kuchnią

W największym pokoju chciałabym urządzić salon z kuchnią. Zależy mi na funkcjonalnej kuchni (wyspa?) ze stołem dla 4-6 osób. Ścianę między salonem a przedpokojem można zburzyć, jednak w przedpokoju chciałabym zmieścić ławeczkę.

Zobacz więcej

Mieszkanie dla 2 osób - aranżacja

Kupiłam 3-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim i nie mam pojęcia jak je urządzić. Gdzie ustawić szafy w sypialni? Mniejszy pokój ma być dla mnie, większy dla córki.

Zobacz więcej
Aranżacja wygodnej kuchni

Chciałabym dokonać remontu kuchni, proszę o pomoc w rozmieszczeniu sprzętów kuchennych i mebli. Rozważam likwidację spiżarni, która moim zdaniem zajmuje za dużo miejsca. Obecnie znajdują się w niej regały na przetwory oraz większe naczynia i sprzęt kuchenny. Chętnie zamieniłabym ją na ciąg dodatkowych szafek. W kuchni powinna znaleźć się płyta gazowa, lodówka, wysoki słupek z piekarnikiem w zabudowie, zmywarka oraz stół dla 4 osób. 

Zobacz więcej
Parter domu - jak ustawić meble?

Proszę o pomoc w aranżacji parteru domu. Jak ustawić meble w poszczególnych pomieszczeniach?

Zobacz więcej

Mieszkanie dla małżeństwa i dziecka

Prosimy o poradę w kwestii aranżacji mieszkania. Nie wiemy czy wyburzyć ściankę między kuchnią i pokojem i stworzyć salon z aneksem kuchennym. Czy połączyć wc z łazienka? Mieszkanie ma służyć małżeństwu z dzieckiem.

Zobacz więcej
Mieszkanie dla pary z dzieckiem

Proszę o pomoc w urządzeniu salonu z aneksem kuchennym i jadalnią oraz sypialni. Na ten moment salon i kuchnia są oddzielnymi pomieszczeniami, ale chcemy stworzyć otwartą przestrzeń. Docelowo salon stanie się kiedyś także sypialnią (rozkładany narożnik lub wersalka). Myśleliśmy nad zabudowaniem wejścia do kuchni i stworzeniem jednego wejścia z drzwiami. Zależy nam, aby w salonie znalazło się dużo miejsca do przechowywania oraz stół. W sypialni chciałabym łóżko dwuosobowe z pojemnikami na pościel oraz łóżeczko dla dziecka.

Zobacz więcej
Wygodne mieszkanie dla pary emerytów

Aneks kuchenny jest w ciemnym kącie. Może lepiej będzie w jego miejscu zrobić garderobę, zabierając też część łazienki? A kuchnię w najmniejszym pokoju? Czy kuchnia nie będzie za wąska, a garderoba za mała? Czy szafę w przedpokoju warto zrobić kosztem części toalety? A może zaaranżować to mieszkanie jeszcze inaczej (na potrzeby małżeństwa emerytów)?

Zobacz więcej
Pokój dla córki

Chciałabym umeblować pokój 15-letniej córki. Ważna jest tutaj pojemna szafa, regały i szafki, komoda, biurko, sofa i stoliczek. Proszę o poradę jak zaaranżować to wnętrze.

Zobacz więcej

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe