W Krakowskiej Galerii Handlowej Solvay Park otwarto nowy salon firmowy Grupy Armatura. Na 74 m2 klienci znajdą nowoczesną ekspozycję baterii, zaworów i grzejników krakowskiego producenta. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie innych sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz ułatwi szybkie i kompleksowe zakupy w jednym miejscu.

Nowoczesny design, przemyślane i funkcjonalne rozwiązania oraz wysoka jakość produktów Grupy Armatura znalazły już uznanie wielu polskich i zagranicznych klientów. Dotychczas kupić je można było w dużych sieciach handlowych i sklepach z armaturą sanitarną.

Teraz - w salonie firmowym Grupy Armatura na poziomie 0 w Galerii Handlowej Solvay Park w Krakowie - możemy w jednym miejscu obejrzeć i kupić całą gamę produktów firmy.
W salonie można także spotkać się z architektem i uzyskać poradę w sprawie aranżacji łazienki lub pokoju kąpielowego.   

- W nowym salonie firmowym na klientów czeka mobilna ekspozycja pozwalająca sprawdzić funkcjonalność baterii zlewozmywakowych. Będzie można także samodzielnie przetestować różne rodzaje rączek natryskowych i obrotowych wylewek - mówi Aneta Dziedzina, szef Działu Marketingu Grupy Armatura.

Nowy salon firmowy Grupy Armatura otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 21.00, a w niedzielę w godzinach od 09.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy!

źródło i zdjęcie: Grupa Armatura