Zieleń to ostatnio najnowszy trend w wyposażaniu wnętrza. Obok właściwości zdrowotnych spełnia też wielką rolę w dekoracji naszego otoczenia w którym przebywamy większość dnia. Dobór odpowiedniej donicy do rośliny może całkowicie odmienić jej oblicze i wnieść oryginalność. Nowoczesne donice do wnętrza wykonane są z lekkich, szlachetnych materiałów w związku z ewolucją jak dokonała się w produkcji polimerów. Najnowsze technologie pozwalają tworzyć wymarzone wzory donic o dowolnych kształtach.

Donica NARNYA

Donice podświetlane, ozdobne

Firmy produkujące donice zatrudniają najlepszej klasy projektantów by nadać swojej ofercie jak najbardziej oryginalny charakter. Przykładem takich markowych donic jest np. linia donic ALMA hiszpańskiej firmy VONDOM, linia NARNYA firmy Decastelli bądź linia TUIT Chrome włoskiej firmy Euro3plast.

Donica TUIT-srebrna

Donice idealnie się eksponują w salonie jak i na zewnątrz domu. Do wielu z nich został zastosowany system nawadniający, który zapewnia roślinie na dłużej optymalny wzrost. Donice są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Wiele z nich wykonana jest w wersji podświetlanej.

Donica ALMA-podświetlana

Współczesne meble ogrodowe i tarasowe

Współczesne meble ustawiane w ogrodach i na tarasach zadziwiają swoją innowacyjnością i zdolnością tworzenia unikalnej i niesamowitej przestrzeni. W swojej wersji podświetlanej kreują przyjazną i relaksującą atmosferę.

Meble STONE

W tym sezonie meble na zewnątrz nie muszą się różnić od tych które ustawiane są we wnętrzach domów i rezydencji. Powinny prezentować się luksusowo co stało się możliwe dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom.

Meble STONE

Różnorodne kolekcje z uwzględnianiem bogatej kolorystyki, wygodne, funkcjonalne fasony, lekkie, łatwe w przenoszeniu, odporne na obciążenia, trwałe to cechy mebli na miarę teraźniejszych czasów, w których trochę luksusu i pełna wygoda mają duże znaczenie.

Meble OHLA

Więcej informacji na: www.sklep.hydroponika.pl