W ofercie Fiskars dostępna jest nowa gama narzędzi XactTM do pielęgnacji małych roślin. Nowości zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są niezwykle wytrzymałe i trwałe oraz odporne na różne warunki pogodowe. Nowe produkty posiadają dłuższe uchwyty, co sprawia, że praca nimi jest wygodna także w trudno dostępnych miejscach. Na komfort użytkowania wpływa też rękojeść pokryta powłoką SoftgripTM.

Narzędzia te pomogą nam skutecznie i precyzyjnie wykonać szereg prac w ogrodzie przez cały sezon. Od przygotowania gruntu, po sadzenie, pielenie, aż do prac porządkowych. Wśród nowości znalazły się takie produkty jak: łopatka, grabie, skrobak, odchwaszczacz i kultywator. Na każdy z tych produktów firma Fiskars przewidziała 25 lat gwarancji.

Do sadzenia i przesadzania roślin - łopatka XactTM

Nowa łopatka XactTM to doskonałe narzędzie do sadzenia i przesadzania roślin nawet w twardym podłożu. Narzędzie zostało wyposażone w dużą głowicę ze stali nierdzewnej z ostrymi krawędziami, dzięki czemu szybciej wbija się w ziemię. Sprawdzi się zarówno w rabatach w naszym ogródki, jak i w pielęgnacji roślin na balkonie.

Do usuwania liści i chwastów - grabie XactTM

W nowej ofercie do pielęgnacji małych roślin nie mogło zabraknąć grabi. Małe grabie XactTM to idealne narzędzie do wygrabiania liści i usuwania chwastów z niewielkich rabat. Urządzenie zostało wyposażone w 7-zębną głowicę wykonaną ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle trwałe i wytrzymałe.

Do spulchniania i napowietrzania gleby - kultywator XactTM

W gamie nowych produktów XactTM znalazł się również kultywator. To trwałe i funkcjonalne urządzenie do spulchniania i napowietrzania gleby oraz usuwania chwastów. Został wyposażony w ostre, długie zęby, które gwarantują wydajną pracę.

Podobnie jak pozostałe produkty z serii Xact, kultywator posiada dłuższy uchwyt dopasowany do pracy w różnych warunkach, jak również rękojeść pokrytą powłoką SoftgripTM, co zwiększa komfort użytkowania.

Do usuwania chwastów - odchwaszczacz XactTM

Dopełnieniem oferty małych narzędzi do pielęgnacji roślin jest nowy odchwaszczacz XactTM, który szybko pomoże nam uporać się z chwastami i to wraz z korzeniami. Posiada ostre i długie ostrze, a praca nim jest wydajna i precyzyjna.

Orientacyjna cena detaliczna: wszystkie narzędzia ok. 40 zł

Więcej informacji na: www.fiskars.com