Oferta nowych tapet Muraspec Fardis, które właśnie trafiły na rynek, to blisko 20 nowych nowych wzorów. Każdy motyw dekoracyjny pomnożony jest przez gamę 4 -7 kolorów, co w efekcie daje projektantom wnętrz wspaniałą bazę nowych inspiracji.

Tapety mają obiektową jakość, dzięki czemu mogą być swobodnie stosowane zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i kontaktowych (biura, hotele).

Tapeta Tangent, prod. Muraspec Fardis

Parametry techniczne, w tym m.in. odporność na ogień, promienie UV, antybakteryjność, zmywalna i szorowalna powierzchnia są gwarancją długiej żywotności okładziny oraz satysfakcji klientów z dokonanego wyboru.

Tapeta Gatsby, prod. Muraspec Fardis

Dużą część oferty nowych tapet zajmują modne i poszukiwane przez projektantów motywy graficzne nawiązujące do geometrii. Bazą wzorów takich jak Tangent, Gatsby, Hex są zmultiplikowane figury geometryczne. Regularny, powtarzający się rysunek jest elegancki i nadaje ścianie uporządkowany rytm.

Tapeta Fractal, prod. Muraspec Fardis

Od geometrii już tylko krok w kierunku estetyki art deco. Projektanci Fardis postawili go z lekkością i finezją. Wzory takie jak Fractal, Dreamland czy Solar ujmują klasycznym zgeometryzowaniem i zwracają uwagę żywą kolorystyką.

Tapeta Dreamland, prod. Muraspec Fardis

Geometryczne motywy to również znakomita przestrzennych wzorów 3D.

Tapeta Escher, prod. Muraspec Fardis

Wielbicieli optycznych złudzeń na nowych tapetach Muraspec Fardis z pewnością ucieszą takie wzory Escher, Rivendell, Empire State czy Venn. Kubiki, labirynty i inne abstrakcje wciągają patrzącego w świat głębi i przenikających się kolorów.

Tapeta Rivendell, prod. Muraspec Fardis

Więcej informacji na: www.muraspec.pl