Oras Vega to nowa, udoskonalona wersja baterii łazienkowych i kuchennych, które po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 1976 roku i na stałe zdobyły serca użytkowników. Dziś unowocześniony design a jednocześnie ponadczasowe wzornictwo idą w parze z niezawodnością i funkcjonalnościami pozwalającymi dbać o środowisko.

Ekologia to nasz priorytet

Zarówno dziś, jak i ponad 40 lat temu, priorytetem dla twórców baterii Vega była niezawodność i odpowiedzialność za środowisko przejawiająca się w innowacyjnych rozwiązaniach. Dlatego też modele Oras Vega wyposażone są w specjalny eko-przycisk znajdujący się u podstawy dźwigni, który stanowi wstępną blokadę wypływu wody. W celu zwiększenia jej przepływu należy jednocześnie nacisnąć przycisk i podnieść uchwyt.

Dodatkowo w bateriach umywalkowych, wannowych i natryskowych Oras Vega istnieje możliwość ograniczenia temperatury wypływającej wody. Aby zwiększyć jej ciepłotę wystarczy nacisnąć eko-przycisk i przesunąć dźwignię baterii w lewo. Dzięki takiej funkcjonalności można w znacznym stopniu ograniczyć możliwość poparzenia u dzieci lub osób starszych.

Udowodniona oszczędność

Dzięki znajdującemu się w bateriach Vega eko-przyciskowi możemy generować znaczne oszczędności wody, a co za tym idzie - płacić mniej!

Okazuje się bowiem, że zamontowanie w domu baterii Oras Vega i korzystanie z eko-przycisku może oszczędzać wodę nawet na poziomie 57% (w porównaniu do zużycia wody podczas korzystania z tego modelu z jego standardowym wypływem). Dla czteroosobowej rodziny oznacza to rachunki mniejsze o 68 zł miesięcznie i 814 zł rocznie!*

To nigdy nie wyjdzie z mody!

Stylistyka nowej linii baterii Oras Vega odporna jest na przemijającą modę i zmieniające się trendy. Dzięki prostocie i uniwersalnemu wzornictwu modele te idealnie wpiszą się zarówno w nowoczesne, jak i te bardziej tradycyjne wnętrza publiczne i prywatne, stanowiąc ich doskonałe uzupełnienie.

Ponadto, funkcjonalność nowych baterii Oras docenią również instalatorzy. Dzięki innowacyjnemu Oras 3S-Installation System możliwy jest szybki i bezproblemowy montaż stojących baterii Oras Vega - łazienkowych i kuchennych.

Więcej informacji na: www.oras.com

* Kwoty zostały wygenerowane na podstawie średniego, miesięcznego zużycia wody zimnej i podgrzanej na osobę oraz cen wody z regionu Częstochowy.