Nowa seria telewizorów Philips Performance łączy w sobie kluczowe dla użytkowników funkcje, wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz minimalistyczny design. To idealne rozwiązanie dla wszystkich konsumentów zagubionych w gąszczu nowinek technologicznych i skomplikowanych specyfikacji, którzy szukają nowoczesnego sprzętu w przystępnej cenie.

Telewizory Philips z serii Performance posiadają wszystko, czego tylko potrzebują użytkownicy:

  • rozdzielczość 4K Ultra HD gwarantująca ostry i wyraźny obraz w każdym pikselu;
  • najlepszy na świecie procesor obrazu Philips P5, który zapewnia głębię detalu, żywe kolory oraz płynny ruch;
  • kinowy obraz i dźwięk wspierany formatami Dolby Vision oraz Dolby Atmos używanymi przez twórców filmowych;
  • Smart TV pozwalający na dostęp do treści na żądanie i internetu.

Wbudowany Google Assistant sprawia, że sterowanie telewizorem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dodatkowo serię Performance wyposażono w technologię Ambilight, którą znajdziemy tylko w modelach tej marki - to inteligentne diody LED zamontowane z tyłu telewizora rzucające na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie dla jeszcze lepszych wrażeń podczas oglądania filmów czy grania w gry.

Dzięki temu widzowie mogą poczuć się jak w środku akcji, a ekran sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości. Projektanci nie zapomnieli też o stronie wizualnej - telewizory z serii Performance posiadają minimalistyczną linię, elegancki design oraz ekran zamknięty w bardzo wąskiej metalowej ramie, dzięki czemu sprzęt jest ozdobą pomieszczenia.

Obsługę ułatwia smukły pilot z funkcją sterowania głosowego oraz dedykowanymi przyciskami, dzięki którym szybko uruchomimy m.in. Netflixa, Google Assistant lub tryb Ambilight. Wybierać można spośród szerokiej gamy rozmiarów od 43 do nawet 75 cali.

Ceny poszczególnych modeli zaczynają się od 2499 zł.

Więcej informacji na: www.philips.pl/performanceseries