Vetrex - jeden z kluczowych producentów okien i drzwi PVC z segmentu premium, należący do francuskiej Grupy Liebot - wprowadził na rynek nowy produkt. Okno LUM’UP wyróżnia się smukłymi profilami o minimalistycznym designie. Niskie złożenie ramy i skrzydła, wąski słupek ruchomy oraz większa powierzchnia szyb sprawiają, że do pomieszczeń wpada więcej naturalnego światła.

"Nasze najnowsze okno LUM’UP wpuszcza do 27% więcej naturalnego światła niż standardowe modele oraz posiada unikalny profil na wyłączność. Produkt ten jest zgodny z wysokimi wymaganiami unijnymi i cechuje się doskonałymi parametrami termoizolacyjności - lepszymi od tych, które będą obowiązywać dopiero od 2021 roku. LUM’UP pozwoli uzyskać wyjątkowe efekty wizualne, a jednocześnie poprawić komfort życia" - mówi Paweł Bielak, Prezes Zarządu Vetrex.

Dzięki wysokiej jakości materiałów i dbałości o detale okno prezentuje się bardzo elegancko. Nowoczesny charakter konstrukcji podkreślają prostokątne, wyraźnie zarysowane krawędzie profili i listew przyszybowych. Dla tego modelu stworzono nową, autorską klamkę. Jej prostokątny kształt i symetryczne położenie na ruchomym słupku stanowią idealne dopełnienie minimalistycznych ram.

Poprzez zastosowanie technologii V-Perfekt uzyskano niezwykle estetyczne wykończenie naroży, z niemal niewidocznym połączeniem profili. Wpływ na atrakcyjny wygląd mają też ukryte okucia, które jednocześnie odznaczają się dużą wytrzymałością, nie deformują uszczelek i zapewniają szczelność.

LUM’UP cechuje wysoka energooszczędność. Wartość współczynnika Uw dla okna referencyjnego, przy wyposażeniu w pakiet 3-szybowy i ciepłe ramki dystansowe, wynosi 0,8 W/(m²·K).

Więcej informacji na: www.lumup.vetrex.eu