Nowy rok to nowe możliwości, jakie daje nam branża meblowa. Oferta marki Verle Küchen wzbogaci się o wiele nowości, pokazując meble dostosowane do wszystkich pomieszczeń. Od teraz możemy wyposażyć kuchnię, łazienkę, pralnię, przedpokój, salon, jadalnię, a nawet garderobę.

Kuchnia w macie

Coraz częściej w pomieszczeniach kuchennych odchodzimy od jasnych frontów na rzecz tych ciemnych i matowych. Sprawiają one, że pomieszczenie staje się niezwykle eleganckie i daje poczucie prawdziwego luksusu. Zestawiając je z dodatkowym kolorem, zyskamy nieprzytłaczający wystrój i podkreślimy walory.

W takiej kuchni ważnym elementem jest oświetlenie. Zamontowanie oświetlenia LED nad blatem roboczym i dobranie odpowiednich lamp wiszących nad wyspą oraz stołem da w efekcie wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę.

Kolekcja EasyTouch, VERLE KÜCHEN

Musimy pamiętać o tym, że ciemne meble, choć są bardzo modne i eleganckie, ciężko utrzymać w czystości. Marka Verle wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, pokazując praktyczne rozwiązanie w postaci matowych mebli z wykończeniem Anti Fingerprint w kolekcji EasyTouch. Powłoka ta sprawia, że nie trzeba obawiać się odcisków palców na najczęściej dotykanych powierzchniach, takich jak fronty bez uchwytów.

Kuchnia w bieli

Decydując się jednak na jasne barwy, optycznie powiększymy kuchnię, a także zyskamy uniwersalne tło dla wszystkich kolorowych dodatków, jakie chcemy w niej zamieścić. Neutralne barwy dają dużo lekkości, co z pewnością ożywi nasze wnętrze i sprawi, że będzie niezwykle świeżo i przytulnie, co pokazuje nam kolekcja Gent

Kolekcja Gent, VERLE KÜCHEN

Meble Verle nawet w łazience!

Oferta marki Verle trafiła również do łazienek, w których meble można wykonać z takiej samej kolekcji, jak w pozostałych pomieszczeniach. Dzięki temu nasze wnętrza będą stanowić jedną całość.

Aby łazienka prezentowała się elegancko i schludnie, marka Verle wprowadziła szeroki asortyment szafek, umywalek wpuszczanych w blat oraz różnorodną ofertę akcesoriów uzupełniających łazienki o piękne i przydatne detale takie jak nowoczesne wieszaki na ręczniki, ozdobne nóżki szafek oraz podświetlane lustra. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem okazują się również dwustronne lustra w wiszących zabudowach.

Kolekcja Structura, VERLE KÜCHEN

Ekskluzywna garderoba w mieszkaniu

Nowoczesna garderoba w mieszkaniu zapewni nam wygodę i porządek. Dzięki niej zaoszczędzimy sporo czasu każdego dnia, a ustawione wzdłuż ścian otwarte półki pozwolą wyeksponować przechowywany asortyment. Duże, przesuwne drzwi będą dodatkowym elementem dekoracyjnym oraz doskonale sprawdzą się w roli lustra. Wszystko to sprawi, że w naszej garderobie poczujemy się jak w ekskluzywnym butiku.

Kolekcja Fashion, VERLE KÜCHEN

Zapraszamy do odwiedzenia naszych studiów Verle Küchen

Więcej informacji na: www.verlekuchen.com