Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Inne pomieszczenia

Schody, balustrady, daszki

Schody

Atrium System

Atrium jest polską firmą powstałą w 1993 roku z połączenia dwóch dziedzin: architektury i technologii. Produkty marki Atruium są wytwarzane w Polsce i doceniane w wielu miejscach na całym świecie.

Posiadamy przedstawicieli w kilkunastu krajach, dostarczamy też do dużych sieci marketów budowlanych: OBI (Polska, Rosja, Węgry), NOMI (Polska), Castorma (Polska), Baucenter (Rosja), Epicentr (Ukraina), Brico Depot (Polska), Leroy Merlin (Rosja).

Kilkanaście lat doświadczenia i zaangażowania sprawiło, że w swojej branży znajdujemy się w europejskiej czołówce.

Proponujemy następujące typy produktów: schody, balustrady, daszki, oraz inne, wykonywane na indywidualne zamówienie, konstrukcje stalowe.

Schody Atrium

  • schody modułowe Atrium: konstrukcja składa się z powtarzalnych elementów, możliwych do zamontowania w układzie prostym, skręcającym lub z zabiegami. Przeznaczone są przede wszystkim do montażu wewnątrz budynków.
  • schody kręcone Atrium: konstrukcja oparta jest na jednym trzonie nośnym, możliwa do wykonania na planie koła lub kwadratu. Przeznaczone zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
  • schody proste Atrium: oparte są na belkach bocznych lub znajdującej się pod stopniami konstrukcji nośnej. Mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nowością kolekcji są schody oparte o konstrukcję z aluminium.

Wszystkie schody Atrium  są malowane proszkowo, istnieje ponadto możliwość ich ocynkowania (do zastosowania na zewnątrz), a na indywidualne zamówienie produkujemy schody ze stali nierdzewnej. Stopnie mogą być wykonane z drewna, szkła, stali gładkiej lub ryflowanej oraz kratownicy. Każdy z kompletów posiada możliwość zamontowania dowolnej balustrady z kolekcji Atrium.

Balustrady Atrium

Systemy balustrad Atrium produkowane są ze stali malowanej proszkowo, nierdzewnej oraz aluminium; ich wypełnienie mogą stanowić płyty szklane, nierdzewne pręty podziału, poliwęglan, aluminiowe lub stalowe pręty (okrągłe lub o przekroju kwadratowym), a także inne materiały zgodne z życzeniem klienta. Balustrady Atrium znajdują zastosowanie jako balustrady schodów, balustrady antresoli, balkonowe, etc.  Są bardzo łatwe w montażu.

Daszki Atrium

Daszki Atrium to autorska kolekcja daszków doskonale komponujących się z fasadą każdego budynku. Mogą być wykonane ze stali malowanej proszkowo lub nierdzewnej, kryte poliwęglanem lub szkłem. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed deszczem i śniegiem zarówno nad wejściami do domów prywatnych, jak też budynków komercyjnych.

Najwyższa jakość naszych produktów została potwierdzona atestami i certyfikatami wydawanymi przez renomowane instytuty i ośrodki naukowe (TUV, ITB, NOT), a także wieloma nagrodami.

Odsłon artykułu: 5462
Galeria zdjęć
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
Schody Atrium
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe