Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Inne pomieszczenia

Bramy garażowe na miarę

Zaplecze domu

Krispol Sp. z o.o.

Każdy dom jest wyjątkowy, ponieważ wyjątkowi są jego mieszkańcy. Rozbudowana oferta KRISPOL daje każdemu Klientowi możliwość dopasowania bram garażowych do własnych potrzeb i upodobań.

Możliwość produkcji bram pod wskazany wymiar, a także szeroka oferta kolorów, dekorów i przetłoczeń gwarantuje, że każdy Klient wybierze bramę idealną do swojego domu.

Kolekcje bram garażowych KRISPOL:

Bramy garażowe MISTRAL, MISTRAL Slick - najczęściej wybierane           

Wąskie poziome przetłoczenia stosowane w bramach MISTRAL należą do ulubionych wzorów polskich Klientów, którzy cenią je za uniwersalny i naturalny wygląd, przypominający ułożone poziomo deski. Bramy MISTRAL są praktyczne w utrzymaniu, atutem kolekcji jest także atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram. Bramy te są dostępne z fakturą woodgrain (MISTRAL) lub gładką (MISTRAL Slick) na zewnętrznej powierzchni.

Bramy garażowe PASAT, PASAT Slick - połączenie klasyki i nowoczesności

Kolekcja PASAT obejmuje bramy z segmentów z szerokimi, poziomymi przetłoczeniami. Elegancka i naturalna forma bram PASAT sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym wyglądzie, jak i tych wpisanych w nowoczesny design.  Bramy te są dostępne zarówno z fakturą woodgrain (PASAT), jak i gładką (PASAT Slick) na zewnętrznej powierzchni.    

Bramy garażowe MAESTRO, MAESTRO Slick - dla miłośników tradycji

Wzór kasetonów stosowany w bramach MAESTRO idealnie prezentuje się w domach o tradycyjnym charakterze. Kolekcję tę szczególnie polecamy Klientom ceniącym urok i ciepło domów o klasycznej stylistyce. Bramy z fakturą woodgrain (MAESTRO) lub gładką (MAESTRO Slick).

Bramy garażowe BREVA - nowoczesna i innowacyjna forma

BREVA to najnowsza kolekcja bram garażowych segmentowych KRISPOL. Wyróżnia ją unikalny wzór przetłoczeń – V-profilowanie, który zapewnia bramom wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma bram BREVA idealnie wpisuje się w najnowsze trendy designu i świetnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

Bramy garażowe SIROCCO Slick - elegancja formy                

Kolekcja SIROCCO Slick obejmuje bramy z segmentów bez przetłoczeń, z gładką strukturą na zewnętrznej powierzchni. To połączenie eleganckiej, prostej formy bramy i jej naturalnego wyglądu idealnie komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi i dobrze sprawdza się w każdym domu. Dzięki możliwości zastosowania kilkudziesięciu oklein, stosowanych przez najlepszych producentów okien , kolekcja ta jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, pragnących zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu. Elegancki wygląd bram można podkreślić poprzez zastosowanie jednego z kilkunastu wzorów detali dekoracyjnych.

Indywidualne rozwiązania KRISPOL:

 • wymiar dopasowany - do każdego garażu, na każdy samochód,
 • wzór według upodobań - kolekcje klasyczne i nowoczesne,
 • różnorodność kolorów - szeroka oferta dekorów drewna, ponad 200 kolorów palety RAL w stałej ofercie,
 • dowolne wykończenie powierzchni - faktura woodgrain lub gładka,
 • indywidualne dopasowanie - otwieranie ręczne lub automatyczne, okna doświetlające wnętrze garażu, detale dekoracyjne.

Zalety segmentowych bram garażowych KRISPOL:

 • otwierają się pionowo w górę, pod strop - połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach - to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwierania i zamykania bramy;
 • mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie - w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna; klient ma możliwość wyboru rodzaju sterowania - pilota, przycisku klawiszowego, klawiatury kodowej lub wyłącznika kluczykowego. 
 • są dobrze zabezpieczone - wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem - zamek i rygiel; 
 • gwarantują bezpieczeństwo użytkownikom - standardowym wyposażeniem bram z napędem elektrycznym jest wyłącznik przeciążeniowy, zapobiegający przygnieceniu; kolejnym zabezpieczeniem jest sama konstrukcja segmentów bramy,  eliminująca możliwość przytrzaśnięcia palców; dodatkową ochroną jest zamontowanie fotokomórek wyczuwających ewentualny przedmiot lub ruch pod bramą; 
 • zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień; 
 • dzięki możliwości produkcji dokładnie na wskazany wymiar są idealnym rozwiązaniem niestandardowych pomieszczeń, przeznaczonych np. na sprzęt ogrodowy; 
 • dla tych, którzy szukają ekonomicznych rozwiązań, KRISPOL ma w swojej ofercie bramy typowe, produkowane w najczęściej stosowanych wymiarach i w standardowym wyposażeniu; 
 • wyroby KRISPOL produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa, a ich wysoką jakość potwierdzają: prawo do znakowania bram segmentowych, bram rolowanych i rolet zewnętrznych znakiem CE, a także Certyfikat ISO 9001:2008 oraz odpowiednie certyfikaty i aprobaty.

Odsłon artykułu: 3339
Galeria zdjęć
Bramy garażowe MISTRAL
Bramy garażowe MISTRAL
Bramy garażowe PASAT
Bramy garażowe PASAT
Bramy garażowe MAESTRO
Bramy garażowe MAESTRO
Bramy garażowe MISTRAL
Bramy garażowe MISTRAL
Bramy garażowe
Bramy garażowe
Bramy garażowe MAESTRO
Bramy garażowe MAESTRO
Bramy garażowe SIROCCO Slick
Bramy garażowe SIROCCO Slick
Bramy garażowe BREVA
Bramy garażowe BREVA
Bramy garażowe SIROCCO Slick
Bramy garażowe SIROCCO Slick
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
 • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
 • nowości ze świata designu i rynku,
 • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
 • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
 • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe