Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Inne pomieszczenia

Ogrodzenia drewniane

Weranda i ogród

Andrewex Sp. z o.o.

Kto z nas nie marzy o pięknym ogrodzie? Trzeba go jednak najpierw zaplanować, a potem urządzić. Na pewno nie może w ogrodzie zabraknąć produktów z drewna.

Oferta ogrodzeń drewnianych na naszym rynku jest bogata. Chętnie z niej korzystamy, tym bardziej, że moda na detale ogrodowe z naturalnych materiałów przychodzi do nas bardzo dużymi krokami.

W Polsce rynek produktów z drewna jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Do wyboru mamy wiele produktów różniących się jakością oraz trwałością. Wśród nich wyróżniają się ogrodzenia drewniane oferowane przez firmę ADREWEX, nabywane przez licznych użytkowników z całej Europy. Trafiają one do klientów zarówno o gustach tradycyjnych, jak i modernistycznych.

Największą jednak przewagą wyrobów firmy ANDREWEX jest to, że dzięki procesowi suszenia, jakiemu poddaje się drewno przed przystąpieniem do właściwego procesu obróbki, następuje eksploracja wad powstających podczas wysychania. Już na tym etapie zostają wyeliminowane wady drewna, które powstają w wyniku jego wysychania. Jest to ewenement na skalę krajową, a nawet europejską.

Dla stylu i jakości produktów, firma Andrewex zaprzestała używania zszywek. Zamiast nich korzysta się wszędzie, gdzie to możliwe, ze sztyftów pozostawiających jedynie niewielki otwór, nie niszcząc misternie wykonanych rowków i zaokrągleń.

Połączenia stolarskie stosowane w konstrukcji produktów firmy wynikają z doświadczeń wielu pokoleń rzemieślników-stolarzy. Doświadczenia te w połączeniu z nową technologią powodują, że klienci otrzymują produkty charakteryzujące się wyjątkowymi cechami wytrzymałościowymi oraz dużą trwałością. Dodatkowo, aby poprawić stabilność konstrukcji płotów i podkreślić ich szczególną jakość, na każdym z łączeń czopowych zastosowano wkręty nierdzewne.

Firma ANDREWEX oferuje wyroby wykończone standardowo przy użyciu impregnatów solnych. Znany jest powszechnie zielony kolor impregnacji bezchromowych. Aby wyjść naprzeciw potrzeb klientów i stworzyć asortyment wyróżniający się spośród konkurencyjnych ofert, firma ANDREWEX wprowadziła do sprzedaży nowy system wykończania powierzchni produktów przez zastosowanie trójwarstwowego systemu koloryzującego.

W ofercie firmy Andrewex dostępne jest 5 kolorów wykończenia powierzchni:

 • Brązowy,
 • Teak,
 • Pinia,
 • Cream,
 • Zielony.

Firma Andrewex daje 5 lat gwarancji na swoje ogrodzenia , przez co klienci mogą być pewni że raz zamontowane ogrodzenie będzie służyło przez dziesiątki lat.

Prowadząc racjonalną gospodarkę leśną, która zapewnia pełne odnawianie i stały wzrost zasobów leśnych, od 2003 roku ANDREWEX może poszczycić się uzyskaniem certyfikatu FSC.

Montaż systemu ogrodzeniowego

Montaż systemów ogrodzeń firmy ANDREWEX jest niebywale prosty:

 • wbijamy lub montujemy kotwy (elementy mocujące słup z ziemią) na odległość 190 cm od siebie.
 • Słupy mocujemy w kotwach.
 • Całe przęsło płotu zamieszczamy pomiędzy słupami.
 • Dokręcamy przęsło do słupów przy pomocy metalowych kątowników (łączników).
 • Z kolejnymi słupami oraz przęsłami postępujemy analogicznie.


Dodatkowo firma Andrewex oferuje montaż swoich ogrodzeń na terenie całego kraju.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.sklep.andrewex.pl

Odsłon artykułu: 4268
Galeria zdjęć
Ogrodzenia drewniane firmy Andrewex
Ogrodzenia drewniane firmy Andrewex
Ogrodzenia drewniane firmy Andrewex
Ogrodzenia drewniane firmy Andrewex
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
 • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
 • nowości ze świata designu i rynku,
 • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
 • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
 • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe