Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Inne pomieszczenia

Cellfast podbija rynek narzędzi

Weranda i ogród

Cellfast

Innowacyjne rozwiązania, materiały najwyższej jakości, unikatowy design i wyjątkowy nacisk na ergonomię - to cechy charakterystyczne nowej linii narzędzi ERGO™ firmy Cellfast, jednej z najważniejszych nowości kolejnego sezonu ogrodniczego.
Cellfast podbija rynek narzędzi
Siekiery ERGO LINE™

Ostre cięcie

W nowej linii narzędzi ERGO™ nie mogło zabraknąć siekier, które sprawdzą się w najcięższych warunkach i wytrzymają wysokie obciążenia mechaniczne. Wyprofilowany trzonek wykonany z kompozytu z włóknem szklanym zapewnia amortyzację podczas uderzenia. Trwałość ostrza gwarantuje stal hartowana indukcyjnie, a za bezpieczny chwyt odpowiada antypoślizgowa powierzchnia SAFETOUCH™. Linię ERGO™ wyróżnia dbałość o komfort użytkownika - nie tylko w czasie pracy narzędziem. Nowe produkty firmy Cellfast wyposażone są w otwory do odwieszania, a wygodny uchwyt do przenoszenia narzędzia jest jednocześnie miejscem przechowywania ostrzałki. Linia ERGO™ zawiera siedem różnych modeli, co pozwoli każdemu dobrać siekierę idealną do jego potrzeb, a wszystkie produkty objęte są 25-letnią gwarancją.

Cellfast podbija rynek narzędzi
Narzędzia pielęgnacyjne ERGO LINE™

Komfortowa pielęgnacja

Kolejną grupą produktów w ramach linii ERGO™ są narzędzia pielęgnacyjne: łopatka, kultywator, widełki, grabki i pikownik. Narzędzia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a solidna i trwała rączka kompozytowa z włóknem szklanym jest pokryta antypoślizgową powierzchnią SAFETOUCH™. Narzędzia ERGO LINE™ są idealnie dopasowane do dłoni, posiadają także ergonomiczne miejsce na kciuk oraz otwór do odwieszania. Dzięki nim sadzenie nasion i małych roślin, spulchnianie ziemi czy usuwanie chwastów nigdy nie było tak proste.

Cellfast podbija rynek narzędzi
Grabie ERGO LINE™

Grabienie z pomysłem

Narzędziem niezbędnym w każdym ogrodzie są także grabie. Ergonomiczny kształt, aluminiowy, lekki trzonek o wysokiej wytrzymałości oraz uchwyt zapobiegający ześlizgiwaniu się dłoni - to tylko niektóre zalety tych narzędzi. Uniwersalne grabie metalowe mają hartowaną, wytrzymałą głowicę ze stali borowej, która gwarantuje komfortowe rozbijanie grud gleby i grabienie trawy. Grabie do liści wyróżnia natomiast unikalny kształt ograniczający zapychanie się zębów, zapewniający efektywną i komfortową pracę. Elastyczna głowica wykonana z trwałego tworzywa jest przymocowana do trzonka za pomocą precyzyjnego zatrzasku, a po zdjęciu ułatwia wygodne przenoszenie liści.

Cellfast podbija rynek narzędzi
Narzędzia do kopania ERGO LINE™

Kopanie bez wysiłku

Niezwykłą ergonomią pracy wyróżniają się także narzędzia do kopania ERGO LINE™: szpadel prosty i ostry, widły oraz szufla. Kształt uchwytu został dostosowany do wielu sposobów chwytania. Ergonomiczny trzonek zapewnia natomiast stabilną postawę podczas pracy i minimalizuje napięcie mięśni. Dodatkowo głowice szpadli wyposażono w trwałą, metalową podstawkę na stopę. Narzędzia do kopania ERGO™ wykonano z materiałów najwyższej jakości - hartowana indukcyjnie głowica ze stali borowej wzmocniona przetłoczeniami będzie służyła przez wiele lat, a trwałość uchwytu gwarantuje kompozyt z włóknem szklanym. Podobnie jak w przypadku innych narzędzi z linii ERGO™, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania zapewnia również system SAFETOUCH™.

Narzędzia ERGO LINE™, wraz z produktami do nawadniania firmy Cellfast, tworzą kompleksową ofertę artykułów ogrodniczych najwyższej jakości, sprzedawanych pod rozpoznawalną polską marką o ponad 25-letnich tradycjach.

www.cellfast.com.pl

Odsłon artykułu: 1119
Galeria zdjęć
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe