Topowe aranżacje

Salon

Cegła we wnętrzu? Dlaczego nie!

Ściany i podłogi

Vandersanden

Cegła jest naturalnym i bardzo trwałym materiałem. Ma „surowy charakter”, ale potrafi też „dać” dużo ciepła. Dzięki swej uniwersalności może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów, m.in. we wnętrzach.

Cegła pasuje i do loftu i do wnętrz tradycyjnych!

Firma Vandersanden już od trzech pokoleń specjalizuje się w cegłach i płytkach ręcznie formowanych, które oprócz elewacji znakomicie odnajdują się w każdego typu pomieszczeniu. Doskonale sprawdzą się zarówno w stylu loftowym, który łączy niebanalne aranżacje z nutą ekstrawagancji oraz w stylu bardziej tradycyjnym, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Cegła na ścianie
Kolor: 60. Oud Brabant Projekt: MIKOŁAJSKAstudio

Imitacja cegły? Nie, dzięki!

Ponadto są produktem oryginalnym, ponadczasowym, niczego nie imitującym. Szeroka gama barw pozwala nadać każdemu wnętrzu naturalnego i niepowtarzalnego wyglądu. Dodatkową zaletą jest fakt, że zarówno cegły jak i płytki występują w tych samych kolorach, co daje możliwość  łatwego ich łączenia.

Cegła na ścianie
Kolor: 60. Oud Brabant Projekt: MIKOŁAJSKAstudio

Nawet niewielki element lub powierzchnia domu ozdobiona naszymi płytkami, doda mu uroku i uczucia wyjątkowości. W takich miejscach czujemy się dobrze i chcemy do nich wracać.

Cegła we wnętrzu to dobre rozwiązanie na lata

Nasze produkty to klasyka w najlepszym wydaniu, której nie brakuje przysłowiowego  „pazura”, Cegły i płytki Vandersanden świetnie współgrają z drewnem, szkłem lub aluminium, dodając im nowoczesności i bezprecedensowego stylu.

Cegła na ścianie
Kolor: 60. Oud Brabant Projekt: MIKOŁAJSKAstudio

Mogą być stosowane: jako elementy dekoracyjne, wykończenie ścian, ścianki działowe, barki, itp. Świetnie nadają się do obudowy kominków. Ich unikatowy charakter dodaje pomieszczeniu ciepła i elegancji. Kominki wykończone naszymi cegłami lub płytkami dają również gwarancję trwałości i oryginalności.

Cegła na ścianie
Kolor: 60. Oud Brabant Projekt: MIKOŁAJSKAstudio

Cegła o postarzanej strukturze

Kolekcja Nostalgie charakteryzuje się specjalnie postarzaną strukturą, co nadaje cegłom i płytkom autentyczności i sentymentalnego usposobienia. Doskonale sprawdza się przy projektach stylizowanych na wiekowe i renowacjach starych obiektów.

Praca jest naszą pasją, a jakość stanowi dla nas najwyższy priorytet. To dzięki nim budujemy przyszłość. Trwałość jest słowem idealnie określającym zarówno nasze produkty jak i samą firmę. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie technologii produkcji, pozwalają zachować najwyższą jakość produktów, zapewniając tym samym wysoki standard, komfort i bezpieczeństwo na lata.

Cegła w 100 kolorach!

W standardowej ofercie marka Vandersanden posiada ponad 100 kolorów. Mimo to wciąż pracuje nad nowymi chcąc zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów. Tych, którzy mimo tak szerokiej oferty nie znaleźli jednak odpowiedniego koloru przedstawiciele marki zapraszają do kontaktu. Istnieje możliwość opracowania koloru indywidualnie!

Odsłon artykułu: 8365
Galeria zdjęć
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS najnowszy numer "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe