Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Salon

Domy z aranżacją wnętrza

Całe pomieszczenie

Dobre Domy

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dotyczy to również projektów domów. Do niedawna można było podziwiać przyszłe inwestycje tylko z zewnątrz. Obecnie pracownia Dobre Domy daje swoim klientom możliwość podejrzenia domów od środka.

Bogata wyobraźnia jest szczególnie cennym darem. Zwłaszcza w przypadku urządzania wnętrz. Wybierając gotowy projekt domu, kierujemy się nie tylko powierzchnią czy rozkładem pomieszczeń, ale i wyglądem.

Kolor elewacji, okien oraz drzwi, rodzaj pokrycia dachu - wszystkie te i inne elementy wpływają na to, czy dany projekt trafi do serca inwestora i przeistoczy się w dom marzeń.

Gotowy projekt - setki pomysłów

Nie masz pomysłu na dom? Kup go :) To prostsze niż się wydaje. Pamiętaj tylko, żeby wybrać profesjonalną pracownię architektoniczną, która pomoże wybrać projekt domu, dopasowany do Twojego stylu życia. Oprócz projektu ważne są usługi dodatkowe, takie jak możliwość bezpłatnej konsultacji, zamówienia kosztorysów i pełnej dokumentacji budowlanej. W pracowni Dobre Domy znajdziesz zawsze największy wybór gotowych projektów domów.

Rzut oka do wnętrza domu

Możliwy jest dzięki gotowym projektom z zaaranżowanymi wnętrzami. Elegancka Carmen, nowoczesny Arystoteles, wygodna Fabia V i klasyczna Klara – możesz osobiście poznać te domy, z każdej dobrej strony.

Czy duży narożnik będzie dobrym rozwiązaniem w salonie połączonym z kuchnią? Dom z kominkiem, a może jednak bez? Czy podłoga i ściany mogą być w tym samym kolorze? Na te i inne pytania dotyczące aranżacji wnętrz, odpowiedzą architekci pracowni, którzy przygotowali najnowsze wizualizacje projektów.

- Gotowe projekty domów z aranżacjami wnętrz dostępne w naszej pracowni to idealne propozycje dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i od samego początku chcą zapoznać się z potencjałem, jaki ma w sobie przyszły dom. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, odsłaniamy przed nimi drugie, niewidoczne na pierwszy rzut oka, ale równie interesujące oblicze inwestycji - mówi Tomasz Flak, architekt i współzałożyciel Pracowni Projektowej Dobre Domy.

Pracownia Dobre Domy każdego miesiąca będzie poszerzać ofertę dostępnych gotowych projektów domów wraz z aranżacjami.

"Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa to autorska pracownia projektowa z siedzibą we Wrocławiu. Spółka istnieje na rynku od 2003 roku, a jej zespół tworzą doświadczeni architekci. Pracownia współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i deweloperami. Jej oferta obejmuje ponad 400 gotowych projektów. Firma oferuje również bezpłatne konsultacje z architektami pod numerem 71 352 04 40 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.

Odsłon artykułu: 9833
Galeria zdjęć
Projekt domu Fabia V - aranżacja wnętrza
Projekt domu Fabia V - aranżacja wnętrza
Projekt domu Fabia V - aranżacja wnętrza
Projekt domu Fabia V - aranżacja wnętrza
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe