Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Salon

W blasku dawnych epok - klasyczne lampy marki Spotlight

Światło

SPOT Light

Dodatki w stylu klasycznym pozwalają wykreować piękne, subtelne przestrzenie. Pełna blasku kolekcja klasycznego oświetlenia firmy Spotlight stwarza nieograniczone możliwości komponowania wytwornych i unikatowych stylizacji.
Lampa Corelia w aranżacji wnętrza
Lampa Corelia w aranżacji wnętrza

Zastosowanie misternych, bardzo dekoracyjnych opraw oświetleniowych to doskonały sposób na podkreślenie wysmakowanego charakteru pomieszczenia. Seria lamp klasycznych Spotlight charakteryzuje się wysublimowanym wzornictwem oraz patynowym wykończeniem. Misterne żyrandole, kinkiety i plafony stanowią doskonałe zwieńczenie stylizacji, w których dominują eleganckie drewniane meble o finezyjnych formach, odcienie beżów i brązów oraz delikatne kwiatowe motywy.

Klasyczna elegancja wnętrza

Magiczną atmosferę w salonie wykreuje lampa Corelia nawiązująca swym tradycyjnym wyglądem do pełnej przepychu epoki baroku. Światło przenikające przez pryzmat ozdobnych kryształków przemieni każdą przestrzeń w wykwintną, błyszczącą aranżację.

2-punktowy żyrandol Maestra
2-punktowy żyrandol Maestra

Stylowy charakter klasycznych wnętrz efektownie dopełni finezyjny żyrandol Maestra o secesyjnym charakterze. Jego niezwykle dekoracyjne wzornictwo podkreślone dodatkowo kryształowymi zawieszkami nawiązuje do XIX-wiecznej pałacowej estetyki. W zależności od powierzchni pomieszczenia można dobrać optymalne rozwiązanie oświetleniowe. W kolekcjach Corelia oraz Maestra można odnaleźć wykwintne kinkiety oraz lampy wiszące z jednym, dwoma, trzema, czterema lub pięcioma punktami świetlnymi.

Z kolei wnętrzom o eklektycznym wystroju intrygujący charakter nada lampa Patra w kolorze patyny z charakterystycznymi motywami w kształcie sznurków i plafonem. Swoim designem nawiązuje do antycznych żyrandoli z początku XX wieku. Dostępne są wersje o średnicy 420 lub 570 mm.

Klasyczne lampy marki Spotlight łączą w sobie nowoczesne technologie produkcji, wysokiej jakości materiały i najwyższej klasy design, dlatego stanowią doskonałe uzupełnienie luksusowych i reprezentacyjnych wnętrz. Więcej informacji na stronie www.spotlight.pl


Firma SPOT Light z siedzibą w Cisku na południu Polski powstała w 1996 roku. Tworząc naszą ofertę, bazujemy na najnowszych rozwiązaniach technicznych oraz trendach w wyposażaniu wnętrz. Zachowujemy najwyższe standardy jakościowe pod kątem trwałości, estetyki i wysokiego poziomu technicznego. Wiele uwagi poświęcamy również kwestii oszczędności energii - stąd coraz więcej w naszej ofercie oświetlenia typu LED. Wszystkie oferowane przez nas produkty odpowiadają najsurowszym normom europejskim. Nowocześnie zorganizowane zaplecze logistyczne oraz serwis posprzedażowy w powiązaniu z siecią przedstawicieli handlowych pozwala nam na szybkie reagowanie na potrzeby naszych klientów na terenie całego kraju.

Odsłon artykułu: 2462
Galeria zdjęć
Aranżacja z żyrandolem Palazza
Aranżacja z żyrandolem Palazza
Aranżacja z żyrandolem Sevilla
Aranżacja z żyrandolem Sevilla
Aranżacja z lampą Massa
Aranżacja z lampą Massa
Aranżacja z lampą Patra
Aranżacja z lampą Patra
Aranżacja z lampą Stilo
Aranżacja z lampą Stilo
Aranżacja z lampą Titanica
Aranżacja z lampą Titanica
Aranżacja z plafonem El Grado
Aranżacja z plafonem El Grado
Aranżacja z plafonem El Grado
Aranżacja z plafonem El Grado
Klasyczne wnętrze z żyrandolem Inspira
Klasyczne wnętrze z żyrandolem Inspira
Żyrandol Buqet
Żyrandol Buqet
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe