Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Salon

Podłogi Platinium - piękno, funkcjonalność, trwałość

Ściany i podłogi

Kropnopol

Szlachetność formy wyrażająca się w pięknie, funkcjonalności i trwałości to wyróżniki nowej odsłony Platinium Flooring. W odświeżonej marce Platinium przygotowano 11 kolekcji paneli nowej generacji, które stanowią szeroki przekrój wzorów i kolorów. Odświeżone podłogi Platinium Flooring dedykowane są osobom, pragnącym poprzez wnętrze mieszkania wyrazić siebie.

Kolekcje podłóg Platinium są pełne kontrastów. W nowej wersji paneli podłogowych Platinium Flooring można znaleźć dekory nadające przestrzeni spokojnego i wyważonego tonu oraz takie, które nadadzą pomieszczeniu odważny i dynamiczny charakter.

Platinium, kolekcja Helio,
źródło: Kronopol

Platinium Flooring jest bogata we wzory i kolory. Odnajdziemy w niej cały przekrój stylów, zaczynając od podłóg, które podkreślają prostotę i minimalizm wnętrza, a kończąc na panelach o oryginalnych i artystycznych dekorach - mówi Aleksander Czaplicki, Menedżer Produktu Kronopol Platinium Flooring. - Kolekcje Platinum to całe spektrum możliwości aranżacyjnych, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie.

Platinium to nie tylko podłogi, które zachwycają i inspirują swoimi dekorami, ale panele, które doskonale łączą walory estetyczne z funkcjonalnością i trwałością. Podłogi Platinium to swoista fuzja designu i wysokiej jakości. Dla zwolenników takich rozwiązań przygotowano m. in. kolekcję Helio. Na każdym panelu z tej kolekcji można dostrzec grę, w której mat i połysk przenikają się nawzajem. Dzięki wiernemu odwzorowaniu matowej deski dębu i wysokiej klasie ścieralności, podłogi Helio są idealnym przykładem łączącym najważniejsze cechy marki Platinium - piękno natury, nowoczesność i trwałość.

Trio doskonałe - piękno, funkcjonalność i trwałość

Platinium, kolekcja Luna, 
źródło: Kronopol

Bez wątpienia ważnym aspektem podłóg Platinium jest ich piękno uwydatnione w szlachetnych wzorach. Uzyskanie takiego efektu było możliwe poprzez wykorzystanie na powierzchni paneli naturalnego wzoru drewna. Szlachetność, jaką charakteryzuje się ten materiał, pokazują kolekcje z całej marki Platinium. Osobom, którym zależy na uwydatnieniu stylu wnętrza właśnie poprzez strukturę drewna, można zaproponować kolekcję podłóg Luna. Zaskakuje ona synchronicznym dopasowaniem faktury do rysunku drewna, a jej wyjątkowość dodatkowo podkreślają matowe wykończenia. W zależności od preferencji charakter pomieszczenia można wzmocnić poprzez dodanie zielonych roślin doniczkowych.

Platinium, kolekcja Massivum,
źródło: Kronopol

Kronopol w nowej odsłonie stawia nie tylko na walory estetyczne, ale również na trwałość i funkcjonalność. Kolekcje podłóg Platinium zostały stworzone z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu panele Platinium odznaczają się bardzo dużą wytrzymałością oraz posiadają najwyższe klasy ścieralności (AC4 i AC5) i użyteczności (33). Ich wszechstronność pozwala na wykorzystanie podłóg Platinium w domach, a także w przestrzeniach o intensywnym natężeniu ruchu np. w restauracjach czy sklepach. W takich miejscach dobrze sprawdzi się kolekcja Massivum.

Panele Massivum zaprojektowano z myślą o tym, by cieszyły swoim wyglądem przez długi czas. Możliwe jest to właśnie dzięki najwyższym parametrom ścieralności AC5, które gwarantują jej trwałość i pozwalają na zachowanie estetyki przez wiele lat. Ważnym aspektem podłóg Platinium jest ich odporność na promieniowanie UV, dzięki czemu mogą zachwycać swoim wyglądem przez wiele lat. Warto także zwrócić uwagę na fakt, panele Platinium są laminowane, co sprawia, że utrzymanie ich w czystości jest łatwe oraz są przyjazne dla alergików.


Kronopol Sp. z o.o. działa na rynku od 1994 roku i obecnie jest jednym z największych na świecie producentów wyrobów drewnopochodnych. Oferta Kronopol obejmuje m. in. panele podłogowe z linii Kronopol Aurum Flooring, Kronopol Platinium Flooring, Kronopol Laminate Flooring, podłogi Villeroy & Boch Flooring, panele ścienne oraz akcesoria m. in. cokoły przypodłogowe P85. Żarski Kronopol produkuje łącznie ponad 1,5 mln m³ różnego rodzaju płyt drewnopochodnych rocznie oraz eksportuje wyroby do 70 krajów na wszystkich kontynentach.

Odsłon artykułu: 2490
Galeria zdjęć
Podłoga Marine z kolekcji Platinium, Kronopol
Podłoga Marine z kolekcji Platinium, Kronopol
Podłoga Mars z kolekcji Platinium, Kronopol
Podłoga Mars z kolekcji Platinium, Kronopol
Podłoga Venus z kolekcji Platinium, Kronopol
Podłoga Venus z kolekcji Platinium, Kronopol
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe