Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Salon

Wkłady kominkowe Volcano B - 850 mm panoramicznej wizji ognia - po prostu OPTYMALNE!

Kominki

Hajduk

W ofercie seryjnej Hajduk jest dostępna seria wkładów kominkowych Volcano B, na którą składają się: Volcano BTh z drzwiami prostymi, Volcano 2BPTh/2BLTh z drzwiami narożnymi oraz Volcano 3BTh z drzwiami trójstronnymi - wszystkie wykonane jako bezramowe otwierane do góry.

Seria wkładów kominkowych Volcano B charakteryzuje się szerokością drzwi 850 mm, co przy zachowaniu wysokości 510 mm oraz głębokości całkowitej palenisk 500 mm czyni je optymalnymi wkładami dla wykonania eleganckiego, nowoczesnego kominka o pięknej wizji ognia nie zajmującego zbyt dużo miejsca w salonie. Elegancki wygląd wkładów dopełnia reling ze stali szczotkowanej. 

Volcano BTh oraz Volcano 2BPTh/2BLTh wyposażone są w bardzo dobrze znany mechanizm domykania drzwi CLING - w końcowym momencie domykania następuje dosunięcie drzwi i uszczelek do korpusu. Mechanizm działa lekko i precyzyjnie, zapewniając bardzo wysoki komfort użytkowania.

Moc nominalna wynosi 11 kW, a średnia sprawność ponad 80%, wkłady te są więc odpowiednie do domów energooszczędnych oraz o obniżonym zapotrzebowaniu energetycznym, przyczyniają się do oszczędności na spalanym paliwie oraz do ochrony środowiska naturalnego.

Dużym plusem jest również wyjście dymowe o średnicy 200 mm nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych na nietypowy komin. Na bardzo bogate wyposażenie seryjne składają się: wyjątkowo wysoki czopuch z rurą płomiennicą, który umożliwia odzyskanie jak największej ilości ciepła, wyciągany popielnik w formie wiaderka, nóżki i śruby do ustawienia wkładu i zniwelowania nierówności podłoża, puszka z króćcem fi 150 mm do podłączenia powietrza z zewnątrz.

Ekonomiczne i ekologiczne spalanie wspomaga system rozdziału powietrza Jet Stream Superior, a utrzymanie szyby i szamotu w czystości wspomaga system samooczyszczania szyb - Clear View.

Emisje CO i pyłu zostały ograniczone do minimum, znacznie poniżej wymogów normy ogólnoeuropejskiej EN 13229 oraz zaostrzonych wymogów BImSchV Stufe 2 dla Niemiec, art.15a 2015 dla Austrii oraz LRV dla Szwajcarii, więc wkłady kominkowe Volkano B są dopuszczone do sprzedaży w całej Europie. Są świetną propozycją dla inwestorów poszukujących nowoczesnego, bogato wyposażonego i solidnego wkładu kominkowego do stworzenia wymarzonego kominka - czy to z drzwiami prostymi, narożnymi czy trójstronnymi. Kupując produkty firmy Hajduk, wybieracie Państwo produkty jednego z czołowych europejskich producentów klasy Premium.

Odsłon artykułu: 1103
Galeria zdjęć
Wkład kominkowy Volcano 3BTh
Wkład kominkowy Volcano 3BTh
Wkład kominkowy Volcano 2BPTh/2BLTh
Wkład kominkowy Volcano 2BPTh/2BLTh
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe