Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Salon

Dekoracyjny portal kominkowy

Kominki

Akademia Sztukaterii

Imitacja kominka jest alternatywą dla tradycyjnego rozwiązania, którego nie możemy zastosować w mieszkaniach. Portal kominkowy stworzony z elementów DOMOSTYL od akademii sztukaterii możemy w prosty sposób zamontować w dowolnym miejscu. Taka koncepcja ozdobi wnętrze i wprowadzi do niego przytulny, ciepły klimat.

Dekoracyjny kominek nie wymaga dużych nakładów pracy i finansów, a pozwala stworzyć namiastkę tego urokliwego elementu wystroju w salonie czy sypialni. W jego wnętrzu wystarczy ustawić świece, aby prawdziwy ogień umilał długie, zimowe i jesienne wieczory. Można także wypełnić ten fragment ściany cegłą, ozdobną tapetą, miękką tkaniną, pikowanym materiałem lub patchworkowymi kaflami, aby wykreować wyjątkowy i stylowy dekor. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki i ogranicza nas w tym wypadku jedynie wyobraźnia.

Dekoracyjny portal kominkowy

Akademia sztukaterii - dystrybutor dekoracji nmc® rekomenduje nowatorskie, ale bardzo proste, ekonomiczne i trwałe rozwiązanie, aby portal kominkowy wykonać przy użyciu elementów z kolekcji DOMOSTYL. To niezwykle wytrzymała na czynniki zewnętrze, odporna na wilgoć oraz zapewniająca długotrwały, niezmienny wygląd kolekcja, pierwotnie przeznaczona do dekoracji elewacji. Trwałość, lekkość oraz łatwość montażu umożliwiają także zastosowanie jej na ścianie w pomieszczeniu i zmontowanie oryginalnej obudowy kominkowej.

Dekoracyjny portal kominkowy

- W ofercie DOMOSTYL są między innymi gzymsy, zworniki i inne elementy w wielu wariantach, dzięki którym możemy stworzyć zarówno prostą, nowoczesną konstrukcję kominka jak i klasyczną, stylizowaną - mówi Anna Rejniak, właścicielka Akademii Sztukaterii.

Dekoracyjny portal kominkowy
Odsłon artykułu: 520
Galeria zdjęć
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe