Ulubiony kiosk NOWE, MAJOWE WYDANIE JUŻ W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ I ZAMÓW >>

Topowe aranżacje

Salon

Metamorfozy Homla - odkryj swoje wnętrze na nowo

Całe pomieszczenie

Homla

Niemodne poduszki, pledy które pamiętają czasy dzieciństwa czy stoliki z wysłużonym blatem - jeśli twoja przestrzeń potrzebuje odmiany wystarczy zadbać o zmianę dodatków i na nowo poczuć magię w swoim domu. Metamorfozy Homla to inspiracyjno-edukacyjny cykl aranżacji przestrzeni, którego głównym celem jest przedstawienie prostych sposobów na spektakularną metamorfozę domowego wnętrza. Wspólnie z projektantami wnętrz i blogerami marka odmienia polskie mieszkania, tworząc przy tym inspirujący poradnik.

Odkryj swoje wnętrze na nowo

Remont, ekipa budowlana i bałagan to określenia, które często wpływają na brak decyzji związanych ze zmianą domowych aranżacji. Cykl Metamorfozy Homla udowodni, że wystarczą drobne elementy wystroju naszej przestrzeni, takie jak poduszka, pledy, czy drobne dodatki żeby wyczarować nowoczesne, zgodne z aktualnymi trendami wnętrze. Dzięki co miesięcznym metamorfozom z wykorzystaniem najnowszych kolekcji marki, blogerzy z sektora lifestyle, home decor oraz fashion udowodnią, że nie potrzeba dużego nakładu finansowego czy zaangażowania czasowego żeby odkryć swoje wnętrza na nowo. Uzupełnieniem całorocznej akcji będą metamorfozy z klientami przeprowadzone pod okiem doświadczonych projektantów. Aranżacje z użyciem produktów marki tworzyć będą znani projektanci wnętrz. Dzięki cyklowi Metamorfozy Homla powstanie inspirujący e-poradnik, który będzie można znaleźć na stronie marki.

Homla Homla

Zmień swoje wnętrze pod okiem dekoratora wnętrz

Metamorfozy Homla to między innymi zmiany domowych przestrzeni klientów marki. Homla organizuje konkurs, w którym do wygrania są aż trzy metamorfozy wnętrz. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać zdjęcia swojego wybranego wnętrza i uzasadnić dlaczego to właśnie ono powinno wygrać metamorfozę. Zdjęcia wraz z formularzem konkursowym należy wysłać na adres mailowy konkurs@homla.com.pl. Projekt rozłożony jest na poszczególne miesiące, termin zgłoszeń do pierwszego etapu to 16-19 marca, do drugiego etapu: 1-16 sierpnia, a do trzeciego etapu: 1-15 października. Jury wybierze aż trzech zwycięzców, którzy odpowiednio w kwietniu, lipcu i listopadzie zyskają całkiem nowe aranżacje swoich wnętrz.  Zmiany w domowych przestrzeniach nie muszą wiązać się z gruntownym remontem i wysokimi kosztami. Homla udowadnia, że metamorfozy przeprowadzone za pomocą drobnych dodatków pozwolą na wprowadzenie do domowych wnętrz zupełnie nowego charakteru i energii, która kojąco wpływa na codzienne życie domowników.

Homla Homla
Odsłon artykułu: 1947
Galeria zdjęć
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe