Topowe aranżacje

Salon

Komfortowe ciepło i piękny wystrój

Grzejniki

Zehnder

Grzejniki w Twoim domu nie muszą być przymusowym wyposażeniem umiejscowionym tylko w określonym miejscu. Zehnder prezentuje linię grzejników o atrakcyjnym wzornictwie i wysokiej jakości, co umożliwiają najnowsze technologie produkcji.

Każdy chce we wszystkich pomieszczeniach swojego domu czuć się komfortowo. Z pewnością właściwa temperatura jest istotnym aspektem komfortu, ale pragniemy by również jego wyrazem był wystrój wnętrz o odpowiedniej atmosferze.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu w Twoim pokoju

Grzejnik Zehnder Charleston to styl żeberkowy, który od lat kojarzy nam się z ogrzewaniem. Jednak zastosowanie technologii LaZer made - spawania wiązką lasera - pozwala zrealizować najwyższe standardy w zakresie precyzji, jakości i walorów funkcjonalnych. Wraz z elastycznością przy doborze wymiarów i kształtów grzejnika trafia on w najbardziej wymagające gusta, gdyż umożliwia projektowanie pod indywidualne zapotrzebowania.

Zehnder Charleston

Zastosowane powierzchnie i kolory pozwalają na wykorzystanie Charlestona przy naprawdę szerokiej gamie realizacji. Nowa powierzchnia Technoline matt nadaje nowy, niepowtarzalny wygląd - wizualne odzwierciedlenie wszystkich etapów produkcji grzejnika. Efektem jest duże zainteresowanie projektantów wnętrz i inwestorów. Charleston jest wręcz nieoceniony przy inwestycjach stylizowanych na klasyczne oraz loftowych.

Łazienka ozdobiona grzejnikiem

Atutem grzejnika Zehnder Vitalo jest płaski front aluminiowy. Natomiast wewnątrz grzejnika znajduje się miedziana rura wodonośna zamknięta w obudowie z grafitu i aluminium. Z kolei okalająca rama wytwarzana jest z czarnego poliamidu. Dobrać możemy model z jednym lub dwoma uchwytami albo wycięciami. Dodają one urody, a jednocześnie są bardzo praktyczne do wieszania ręczników. Grzejnik ten jest laureatem nagród Home Zone oraz Plus X Award za wysoką jakość, niezawodność, wzornictwo i innowacyjność. Warto dodać, że design został opracowany przez światowej klasy projektantów King&Miranda.

 Zehnder Vitalo 

Eleganckie ogrzewanie w wymagających, kuchennych warunkach

Zehnder Kleo to grzejnik elementowy, który posiada rury grzewcze o średnicy 20 mm, okrągłe kolektory poziome i pionowe. Zarówno wykonania poziome, jak i pionowe są w standardzie. Dzięki wielości wariantów i wersji wykonania możliwe jest zastosowanie w różnorodnych miejscach i segmentach, także w problematycznych, jak pomieszczenia o podwyższonej wilgotności, jak to ma miejsce w kuchni. Kleo odpowiada krytycznym normom jakościowym. Ocynkowany wariant grzejnika zapewnia bezpieczne, długoterminowe użytkowanie. Wersja Kleo Bar posiada praktyczny uchwyt do wieszania tkanin.

  Zehnder Kleo 

Każde pomieszczenie w Twoim domu ma swoją specyfikę użytkową, którą trzeba połączyć z wymaganiami użytkownika co do designu. Grzejniki dekoracyjne Zehnder zapewnią komfort cieplny w połączeniu z atrakcyjnym wystrojem.

Odsłon artykułu: 237
Galeria zdjęć
Zehnder Charleston
Zehnder Charleston
Zehnder Charleston
Zehnder Charleston
Zehnder Vitalo
Zehnder Vitalo
Zehnder Charleston
Zehnder Charleston
Zehnder Kleo
Zehnder Kleo
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe