Ulubiony kiosk GRUDNIOWE WYDANIE TO AŻ 228 STRON! Budujemy Dom PRZESYŁKA GRATIS >>

Topowe aranżacje

Sypialnia

Meble drewniane nadal na topie

Meble i dodatki

BEDS.pl

Cel obecnych czasów - wyprzedzać trendy. Wprowadzać do wnętrz udoskonalenia, nowości. Urozmaicać aranżację o nowoczesne i unikatowe przedmioty. Jest jednak coś, czego nie da zastąpić się niczym innym, a starania dążące do tego kończą się fiaskiem. Drewno.

Drewno nie ma sobie równych. Nie starczy tchu, aby wymienić jego zalety. Obok względów estetycznych pojawiają się praktyczne. Wysoka jakość, odporność, długowieczność. Producenci mebli cenią ten naturalny surowiec za plastyczność. Możliwości, jakie daje drewno, sprawiają, że wykonane z niego przedmioty mogą mieć najróżniejsze formy, kształty i linie. Najpopularniejsza jest prostota. Minimalizm mebli drewnianych to coś, co zawsze wpisuje się w trendy. Ponadczasowość i uniwersalizm geometrycznej linii drewnianych mebli to rozwiązanie, które śmiało można nazwać perfekcyjnym. Tym, którzy wolą nieco bardziej urozmaiconą formę, producenci także proponują meble drewniane. Toczone nogi, opływowe krawędzie, rzeźbione elementy - stylizowane meble drewniane także są w cenie.

Meble drewniane do jadalni ze sklepu BEDS.pl
Meble drewniane do jadalni ze sklepu BEDS.pl

Coraz częściej obserwuje się także łączenie naturalnego surowca z innymi materiałami. Chromowane, metalowe elementy dodają nowoczesności drewnianym meblom, które uznawane są za tradycyjne. Tradycja z domieszką modernizmu - drewno "doprawione- w taki sposób - musi smakować. Drewno chętnie jest także łączone z tkaniną. Na prowadzenie wychodzi tu naturalna skóra. Połączenie obu tych materiałów daje, w rezultacie, luksusowy produkt, który zwiększa jakość życia.

Drewno to materiał "surowy". Jest niczym czyste płótno. To my, właściciele mebli drewnianych, nadajemy im charakter. Rysujemy na powierzchni mebli historię, która przetrwa lata i będzie służyć kolejnym pokoleniom.

BEDS.pl - cieszymy się, że nasze meble drewniane mogą być częścią Waszego życia. Sypialnia, jadalnia, salon - meble z litego drewna w Twoim domu.

Odsłon artykułu: 4227
Galeria zdjęć
Łóżko bukowe BIT ze skórzanym panelem ściennym
Łóżko bukowe BIT ze skórzanym panelem ściennym
Łóżko bukowe MOLA
Łóżko bukowe MOLA
Łóżko TOMA, drewno bukowe z aluminiowymi listwami
Łóżko TOMA, drewno bukowe z aluminiowymi listwami
Proste linie drewnianych mebli, kolekcja VINCI
Proste linie drewnianych mebli, kolekcja VINCI
Stylizowane nogi mebli z kolekcji PARIS
Stylizowane nogi mebli z kolekcji PARIS
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe