Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Hiperblog

Obrazy na akcesoriach

Współczesny pejzażysta, malarz snów i autor ikon, a wkrótce także słynny plakacista i awangardowy skrzypek - prace uznanych polskich artystów od niedawna można podziwiać już nie tylko w galeriach. Wybrane obrazy przeniesiono na codzienne przedmioty, by stworzyć wyjątkową kolekcję ekskluzywnych akcesoriów.

Do współpracy zaproszono twórców, których prace były wielokrotnie doceniane w kraju i za granicą. Jerzy Nowosielski jest jednym z najwybitniejszych współczesnych twórców ikon i autorem charakterystycznych aktów. Plakaty i ilustracje Rafała Olbińskiego regularnie ukazują się na łamach takich magazynów jak „New York Times”, „New Yorker” czy „Time”. Edward Dwurnik jest znany przede wszystkim z wyjątkowych wedut - cyklu „Podróże autostopem”, w którym maluje miasta z lotu ptaka.

Ulubionego płótna nie można mieć zawsze przy sobie. Ale to nie oznacza, że ukochany obraz nie może nam towarzyszyć na co dzień. Dwurnik, Olbiński, Nowosielski, a niedługo również Waldemar Świerzy i Alfred Lenica to artyści, których obrazy są motywami przedmiotów proponowanych przez markę DESA Modern. Wśród nich znajdują się: porcelanowe kubki, jedwabne chusty, etui czy notesy. O wyjątkowości kolekcji stanowią nie tylko luksusowe materiały i zaproszeni twórcy, lecz także limitowany nakład. Nie każdy może wypić kawę w towarzystwie znanych dzieł Dwurnika, czy notować w kajecie z „Percepcyjnym osądem” Olbińskiego. Wybrane obrazy zostały także naniesione na apaszki i poszetki. Jedwabne dodatki, w zależności od ułożenia materiału, za każdym razem będą wyglądały inaczej, więc ulubiony obraz wykorzystany w stylizacji zyskuje zupełnie inny charakter. Swoje zamiłowanie do sztuki można podkreślić także detalem: spinkami do mankietów z „Zaproszeniem do cyrku” Nowosielskiego czy praktyczną zawieszką na torebkę z „Madame Butterfly” Olbińskiego. To idealna propozycja na świąteczny prezent dla osób ceniących jakość i elegancję.

Dzięki zaufaniu i wieloletniej współpracy z najwybitniejszymi artystami współczesnymi, jako jedyna galeria w Polsce DESA Modern oferuje także inkografie, których walory kolekcjonerskie i artystyczne, potwierdzili swym udziałem wybitni artyści m.in.: Tadeusz Dominik, Edward Dwurnik, Jarosław Modzelewski, Rafał Olbiński, Waldemar Świerzy czy Jan Dobkowski. Do projektu włączyli się również uznani młodzi twórcy, jak: Aleksandra Kowalczyk, Tomasz Poznysz oraz Adam Bakalarz. Każda inkografia posiada odręczny podpis autora, hologram i certyfikat.

Zobacz też:

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe