Żaluzje drewniane ANWIS tworzą niepowtarzalne aranżacje okien. Posiadają unikalną fakturę lamel, bogatą kolorystykę oraz rozmaite formy wykończenia. Wzbogać piękno wnętrza o wyjątkowy detal, jakim są żaluzje drewniane i przekonaj się, jak natura potrafi odmienić domową przestrzeń.

Stylowo w każdym stylu

Żaluzje drewniane ANWIS to kolekcja, która pozwoli Ci dopasować charakter osłony do wnętrza. Wybierz kolory ziemi, jeśli poszukujesz ciepłych i relaksujących barw. Dostępne w ofercie brązy i zielenie idealnie wpasują się do mieszkań klasycznych, a widoczna na powierzchni lamel faktura zachwyci Cię różnorodnością naturalnych odcieni.

Jeśli lubisz pomieszczenia z charakterem, możesz zdecydować się na lamele z mocno wyeksponowaną fakturą drewna. Z kolei w nowoczesnych, przepełnionych minimalizmem wnętrzach sprawdzą się żaluzje o gładkiej powierzchni lamel. Wśród nich znajdziesz odcienie szarości i bieli oraz mocny akcent, jakim są żaluzje w kolorze czarnym.

Fot. ANWIS

Liczy się każdy detal

Istotnym elementem żaluzji jest także drabinka. Odpowiada za sterowanie położeniem osłony, a także wpływa na jej wygląd i stylistykę. Wybierając drabinkę tekstylną otrzymasz modne wzory szycia oraz kilka rozmiarów taśmy, m. in.: 10, 25 lub 38 mm.

W wersji sznurkowej stanie się subtelną ozdobą, która nie będzie wybijała się na tle drewnianych lamel. Dobierając barwę drabinki do drewna, możesz zdecydować się na monochromatyczne lub kontrastujące zestawienie kolorów.

Na ostateczny wygląd żaluzji wpływa także kolorystyka osprzętu, na przykład: maskownicy rynny górnej. Charakteru osłonie z pewnością dodadzą drewniane elementy wykończenia w postaci pokrętła i końcówki sznurka.

Fot. ANWIS

Zawsze praktyczne rozwiązanie

W kolekcji ANWIS znajdziesz kilka szerokości lamel: 25, 50 i 70 mm. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się przy osłanianiu małych okien. Taką żaluzje możesz zamontować w świetle szyby. Wyposażona w specjalne linki prowadzące, utrzyma osłonę w równoległej pozycji do okna, nawet gdy będzie uchylone. Z kolei lamele 50 i 70 mm wykorzystywane są do osłaniania dużych przeszkleń.

Żaluzja montowana jest wówczas do ściany lub do sufitu. W przypadku niestandardowych wielkości okien możesz zastosować system żaluzji wielkogabarytowej. Jej maksymalne wymiary mogą wynosić 3,6 x 3,6 m.

Fot. ANWIS

Steruj jak chcesz...

Jednym ze standardowych sposobów sterowania żaluzjami jest obsługa manualna, przy użyciu pokrętła, sznurka lub łańcuszka. Możesz także zdecydować się na zastosowanie napędu elektrycznego. Będzie szczególnie pomocny w przypadku większej liczby osłon.  

Umożliwi Ci sterowanie wybraną grupą żaluzji w jednym czasie poprzez przypisanie im konkretnej pozycji na pilocieŻaluzje mogą być również zasilane akumulatorowo. Napęd bateryjny nie wymaga prowadzenia sieci kabli. Pozwoli Ci na regulowanie położenia osłon, przy użyciu pilota lub z poziomu urządzeń mobilnych podłączonych do Internetu.  

Fot. ANWIS